TJ Sokol Třebeš
Sobota
2. 9. (11:00)
15
:
8
9
:
4
TJ Sokol Černíkovice/SK Solnice
vs.
Dnes dopoledne 2. 9. 2023 proběhlo druhé kolo krajského přeboru starších přípravek, které se konalo tentokrát na hradecké Slavii. Opět se podařilo na 50%.
TJ Sokol Třebeš – FC Slavia Hradec Králové – 3 : 28 (2 : 18)
TJ Sokol Třebeš – TJ Sokol Černíkovice / SK Solnice – 15 : 8 (9 : 4)
Komentář trenéra Hrubého za starší skupinu:
„Dnes jsme k prvnímu utkání nastoupili proti silné domácí Slavii. Bohužel jsme dokázali s domácími držet krok jen v začátku poločasů. Poté se začala projevovat kvalita soupeře. Pohyb, souhra a zakončení, to vše měla Slavie o hodně lepší, a proto jsme v obou poločasech výrazně prohráli.
Druhé utkání proti Solnici/Černíkovicím už bylo z naší strany daleko lepší a v prvním poločase jsme zaslouženě vyhráli a ve druhém remízovali. Utkání nám ukázala, že musíme zapracovat hlavně na pohybu a souhře.“
Komentář trenéra Pence za mladší skupinu:
„První zápas se Slavii jsme očekávali náročný a také byl. Mladší skupina soupeře byla hratelná, ale nedařilo se nám střelecky. Viděl jsem to na výhru, ale bohužel se nedařilo, výsledek 0 : 5. S druhou starší skupinou jsme očekávali to nejhorší poté, co našim nasypali 1:10. Byl jsem velmi mile překvapen, že 10 minut borci drželi skóre 1:1 a vypadalo to neuvěřitelně nadějně. Bohužel jsme to neustáli, ale prohra „jenom“ 1 : 5 proti o rok starším a převážně o hlavu až hlavu a půl vyšším hráčům Slavie mě potěšila.
Druhý zápas se souklubím Černíkovice/Solnice se podařil. Sice vyrovnané zápasy, ale tady jsme si byli jistější a výhra celkově 15 : 8 tomu odpovídala. V posledních sekundách miniturnaje se velmi pěkně do vápna uvolnil Lukáš Sedláček, který byl faulován a proměněnou penaltou jsme to ukončili.“
Borci se snažili, ale je na čem pracovat – díky borci.
Starší skupina: Skočdopole, Kořínek, Novák, Hrubý, Sucháček, Jakubínský, Grytsko, Němec
Mladší skupina: Kvasnička, Pavelek, Chalupa, Penc, Sedláček, Onyškevyč, Petera, Marek, Zezulka, Tanka
Trenéři: Hrubý a Penc