1
:
1
TJ Sokol Třebeš A

Zápas pro nás začal velmi dobře. Hned ve druhé minutě se prosadil Palma 0:1. Další šance zůstaly nevyužité a to je škoda. Pokud bychom šance proměnili, tak ve 20. min mohlo být 0:3. Jičín hrál na své vysoké útočníky a hrozil především ze standardních situací.

Konec poločasu jsme hráli v útlumu, hodně jsme kazili a pohybovali jsme se daleko od hráčů. Domácí toho využili a vyrovnali. Škoda.

Do druhého poločasu jsme nastoupili se změnou – Farkaš na hrot a Hruška do stopera. A hned to bylo znát!!! Byli jsme hodně nebezpeční. V pěti minutách jsme vstřelili dvě branky (Kober, Farkaš), 1:3. V dalších minutách jsme měli možnost domácí dorazit, ale situace jsme vyřešili špatně (a mnohdy sobecky). Domácí začali jen nakopávat a to nám nesedělo. I tak jsme to však měli takticky zvládnout. To si musíme ještě probrat na tréninku. Domácí snížili 3 minuty před koncem zápasu, na což navázalo 6-minutové nakopávání, doplněné o velké emoce přicházející z domácí lavičky, odkud se nesla kritika primárně na rozhodčího a nestoudnost.

Zápas jsme vyhráli a připsali si 3 body.

Závěrem – Vašku, budeme mít v úterý na tréninku pohovor.