1
:
0
FK Náchod B

V neděli jsme přivítali na domácí půdě mužstvo Náchodu B. Za větrného počasí nás nečekalo nic jednoduchého, ale cíl byl jasný. A to získat 3 body.

Tým doplněný o pár hráčů A týmu se pustil do soupeře od podlahy, když jsme už ve 3. minutě zahrávali druhý rohový kop, po kterém se dostal do hlavičky Farky. Jeho pokus ale zneškodnil hostující brankář. V 8. minutě se ke střele dostal náš druhý stoper Hendrich, bohužel jeho střela byla zablokována na další roh. V 11. minutě se do úniku dostal Réďa, ale zaskočený tím, že rozhodčí nepíská ofsajd, váhal se zakončením až přiběhl hostující obránce a míč mu odkopl. Ve 12. minutě se hosté otřepali z Třebešského tlaku a na naší branku vyslali střelu, kterou Hofman vyrazil na roh. Od tohoto okamžiku se na těžkém terénu hrál důrazný fotbal, bohužel pouze od vápna k vápnu. Ve 30. minutě Náchodské obraně utekl Schober, svůj únik zakončuje brankou, ale praporek rozhodčího bohužel signalizuje ofsajd. Ve 38. minutě se na malém vápně objevil Vlčák, ale jeho hlavička skončila těsně vedle pravé tyče. 42. minuta Vašek opět utíká obraně hostů, dělá klíčku brankáři, který ho vytlačil ze střelecké pozice a z velkého vápna střílí nad branku Náchoda. Ve 44. minutě po lajně se protáhl Jirka Černý a centrem nachází Vlka, který dává gól do šatny a vedeme 1:0.

Do druhého poločasu lépe vstoupili hosté, když ve 48. minutě odražený míč končí vedle naší branky. V 56. minutě Hofman likviduje dalekonosnou střelu Náchoda. V 66. minutě se do nájezdu dostal hostující hráč tváří v tvář Hofmanovi, ale náš brankář vytahuje excelentní zákrok a jeho pokus vyráží na roh. V 70. minutě Vašek Schober centruje z levé strany před branku až na zadní tyč, kde ve skluzu přijíždí Honza Fridrich, ale bohužel trefuje jenom břevno. Proto stále zůstává stav 1:0. Ke konci zápasu soupeř zahrával pár nebezpečných, dobře kopnutých rohů, se kterými si naše obrana poradila na jedničku. V 88. minutě po jednom z takových rohů zůstal na zemi ležet Tomáš Téra, který schytal ránu soupeřovým loktem do hlavy. Důležité tři body zůstali ve Třebši.

Za přístup a získané tři body chválím celý tým za neskutečně oddřený zápas, bravo kluci jen tak dál.

Ve čtvrtek zajíždíme na odložené utkání do Broumova.