1
FC Slavia Hradec Králové
vs.

Další body na účet U12

Derby se Slávií se hrálo dnes v Třebši. Kluci od úvodních minut bojovali o každý balón a tak bylo utkání dlouho vyrovnané. Až v 18. minutě Radek Serbousek nešťastně hlavičkoval do vlastní branky (0:1). Slávie měla více ze hry, ale Séba Hrbek vše vychytal.

Ve druhé části hry se borci v zelených dresech začali více a více prosazovat. Bohužel střelba dnes nebyla naší silnou stránkou. Až ve 48. minutě po rohovém kopu Vaška Dymeše usměrnil za brankaře Slávie Radek Serbousek. Od vstřelené branky neuběhla ani minuta a Šíma Hrubý dostává Sokolíky do vedení (1:2).

Ve třetí třetině se odehrávalo peklo. Slávie chtěla vyrovnat a rodiče tlačili své hráče do útoku. Naši borci bojovali a úspěšně bránili vedení až do 89 minuty. Minutu před koncem zahrávali hráči Slávie přímý kop a balón do branky nakonec dotlačili. Nutno poznamenat, že remíza je spravedlivá.

Třetiny: 0:1, 2:0, 0:1
Branky domácích: Serbousek, Hrubý