2
TJ Sokol Třebeš
vs.
Bílá Hora UMT

Dnes to byl boj na Bílé hoře. Poslední zápas na UMT, a to na velmi malé UMT, byl od počátku dle očekávání plný soubojů. Ještě před začátkem jsme upravili rozestavení, protože čtyři se vedle sebe opravdu nevešli.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a už ve 3. minutě jsme vedli 1:0. Soupeř ale využil naší nedůslednosti na křídle a brzy vyrovnal. Nám se ale po pressingu povedlo rychle odpovědět a vstřelit branku na 2:1. A to jsme do poločasu mohli přidat ještě další gól po úniku po lajně. Technická střela šla bohužel těsně vedle.

Do druhého poločasu šel soupeř s odhodláním zápas otočit. Hrálo se o každý metr, byl vidět opravdu soubojový zápas se šancemi na obou stranách. A objektivně – soupeř měl šancí více. Jenže ze žádné se mu nepovedlo skórovat. Ve druhé poločase žádná branka nepadla a utkání skončilo našim vítězstvím 2:1.

Kluci celý zápas odmakali a zaslouženě vezou domů z Bílé hory 3 body.

Branky:
3. minuta Filip Schober
23. minuta Filip Schober