30. 7. 2023

Ohlédnutí za turnajem B týmu ve Chvojenci

V sobotu 29. července 2023 se náš B-tým zúčastnil turnaje ve Chvojenci na Pardubicku.

Čekali nás postupně 3 zápasy ve formátu hry 2×30 minut.

První zápas proti Holicím B jsme bohužel nezachytili vstup do zápasu a brzy 0:2 prohrávali. Na začátku drůhe půle snížil Ondra Kunc, když pohotově zavíral utažený centr na zadní tyči. Soupeř ale dvěma slepenými góly odskočil a i když Jirka Rychtár snížil na 2:4 z našeho pohledu, tak hosté trpělivou hrou trestali naše chyby. Celkové skóre 2:6 nám přidalo do dalších zápasů do kabiny o čem přemýšlet.

V druhém zápasu i díky produktivnímu Tomášovi Konečnému (vstřelený hattrick) jsme ukořistili výhru 3:2 nad Sezemicemi, kterou podpořil náš gólman Tomáš Zaal chycenou penaltou. V tomto zápase jsme měli více prostoru a naše kombinace byly i ke koukání.

Poslední zápas byl kvůli průtrži mračen zkrácen na hru na 2 poločasy po 15 minutách. V první půli nám vyšla křídelní akce, kdy Jirka Rychtár usměrnil pohotově střílený míč z malé vápna za záda gólmana. Ve zbytku utkaní jsme si soustředěným a kolektivním výkonem došli pro výhru 1:0 nad domácím Chvojencem.

Turnaj tak celkově 2.místo pro naše barvy + některé individuální ocenění pro nejlepšího gólmana turnaje – Tomáš Zaal a nejlepší hráč turnaje – Tomáš Konečný. Gratulace borci!

Referát vytvořit zaskakující trenér pro dnešní miniturnaj od přípravky kategorie U9 Tomáš Plíštil.

Sestava : Zaal, Téra, Bielčík Pavel, Kurečka, Eliáš, Rederer, Pospíchal, Cvrček, Tomáš, Havrda, Zeman , Rychtár, Konečný Tomáš, Císař , Hronovský a Kunc.