19. 6. 2024

Hodnocení sezóny Starších žáků

Jako trenér musím k celé sezóně říct, že jsem nesmírně hrdý na hráče obou kategorií starších žáků.
Když porovnáme kluky v prvních podzimních kolech a teď, tak je to enormní rozdíl, který jsme společnou prací na trénincích a zápasech zvládli pouze za pár měsíců. Obě naše kategorie na jaře byly neskutečné.
V U15 jsme hráli z velké části s kluky z U14, kteří se fantasticky zlepšili a na jaře převyšovali hráče 2009 soupeřů. V U15 jsme z hráčů obou kategorií vybudovali tým, který byl nebezpečný za každého stavu, v každém čase a z každého místa na hřišti. Většina výher byla po otočení zápasu v náš prospěch. Třeba s Admirou jsme ještě 18 minut před koncem prohrávali o dva góly, zápas jsme nakonec vyhráli vítězným gólem Maxe v poslední vteřině zápasu. V Hajích jsme se soupeřem ze čtvrtého místa prohrávali dokonce dvakrát za zápas a nakonec jsme vyhráli o dva góly a to, že za poslední čtyři kola měl náš gólman dvě asistence, mluví samo za sebe.
V létě u obou ročníků budeme navazovat na dosavadní práci a znovu to posuneme o několik úrovní výše, abychom se za rok mohli podívat za sebe a znovu si říct, kam jsme se posunuli a že jsme na sebe hrdí.

Marek Zbořil, hlavní trenér U15