:
2
FC Hradec Králové - mládež B
vs.

V devátém kole jsme v derby přivítali třetí tým naší tabulky FC HK B. Kluci byli správně nahecovaní a také odhodlaní odevzdat na hřišti svá maxima. Bez tří hráčů základní sestavy jsme je chtěli pořádně potrápit. Soupeř byl velmi kvalitní, ale naši hráči bojovali. Hosté byli lepší na míči a do poločasu se jim podařilo našemu týmu vstřelit dvě branky. V druhé půlce jsme změnili taktiku a začali jsme hrát více kombinačně. V posledních minutách jsme zkusili otevřít hru a posunuli dopředu našeho stopera Lukáše Věcheta. Soupeř toho využil a vstřelil nám rozhodující třetí branku. Tak utkání skončilo 3 : 0 pro hosty. Chtěl bych pochválit kluky za bojovnost. Zvlášť bych pochválil také našeho brankáře za kvalitní výkon. Pochvala přišla i od hostů za náš dobrý výkon. Budeme dále pracovat a posouvat se dál. Přichází nám pomoci další trenér Martin Svoboda. Budeme se všichni snažit udělat vše pro záchranu této soutěže. Dík za podporu. Tréňa.