3
Čechie Tuklaty
vs.
Kosinová Klára 13´,B. Vanišová 22, 32 a 64´, Kosinová Lenka 43´

K dalšímu domácímu zápasu nastoupily naše ženy s týmem Čechie Tuklaty. Do začátku utkání jsme vstoupily s nadšením a herní převahou , která vyústila v první gól v podání Kláry Kosinové. Soupeř se ale nezalekl a hned po pár minutách srovnal střelou ze střední vzdálenosti na 1:1. Od té chvíle byla hra nahoru dolů, kdy po brance soupeře na 1:2 z následného protiútoku vyrovnala svým prvním gólem Vanišová na 2:2. I když jsme měli více ze hry a byli jsme na balonu, další branka padla do naší sítě  2:3. Do poločasu padly ještě dvě branky do soupeřovi sítě, skóre v poločase tedy ve prospěch domácích 4:3. Do druhého poločasu naskočila do brány naše juniorka  Kristýna Šrajerová , posbírat další zkušenosti ,a rozhodně neměla málo práce . V druhém poločase se hra uklidnila, docházely fyzické síly na obou stranách. I když jsme měli více ze hry, bohužel na skóre se to projevilo pouze jednou brankou, dovršením hattricku Báry Vanišové. Soupeř ještě upravil skóre, po závalu na velkém vápně a odraženém balonu upravil na konečných 5:4 pro naše ženy.

Do budoucna musíme uklidnit naší hru , kdy někdy až zbytečně se tlačíme do útoku, aniž bychom mysleli na zadní vrátka. Nicméně musím všechny pochválit za bojovnost.