TJ Sokol Třebeš B
Neděle
30. 4. (17:00)
2
:
0
1
:
0
SK Třebechovice pod Orebem
vs.

V neděli nás čekal tým Třebechovic, se kterým jsme museli už získat povinně 3 body. Proto se tým posílil o hráče A týmu, kterému se na jaře velmi daří a v sobotu v Kostelci získali další tři body.

Začátek zápasu byl hodně nervózní a příliš krásy nepřinesl. Ve 13. minutě Farky poprvé ohrozil branku hostí, ale střela letěla nad branku. V 18. minutě postupovali dva naši útočníci na jednoho obránce, ale zkušený Vlk moment přihrávky prováhal a z této akce bohužel nic nebylo. Ve 22. minutě musíme střídat kapitána Vlka, který si v jednom ze soubojů zlomil klíční kost a sezóna pro něho skončila, přejeme brzké uzdravení. Ve 36. minutě se Fridrich zkoušel prosadit jeden na jednoho, ale jeho střela těsně minula branku. Ve 38. minutě zahrozili hosté, když se snažili hlavou překonat našeho brankáře, který byl na správném místě. Ve 42. minutě přicházíme o dalšího hráče, kdy po souboji s hostujícím brankářem zůstal ležet Stehlík (poraněný meniskus). Také přejeme brzké uzdravení. Poločas jsme dohrávali v deseti hráčích a ve 45. minutě Redy vystihl nahrávku hostů, míč si doběhl, zachoval klidnou hlavu a ve vápně našel Farkyho, který nás poslal do vedení 1:0.

Hned z kraje druhé půlky jsme si vytvořili 100% šanci, když Farky prošel přes tři hráče a nahrál před prázdnou branku Rychtárovi, který míč poslal vedle opuštěné branky hostí. Polovička lavičky v tu chvíli měla infarkt. V 50. minutě Rychtár centruje do vápna na Fíďu, ale jeho střelu likviduje brankář. Pak se hrálo dlouhých 30 minut mezi vápny a až v 80. minutě se z poloviny hřiště vydal Téris s balónem u nohy na výlet, kdy nejprve obral o balón hostujícího záložníka, prohodil si míč mezi dvěmi obránci a naservíroval míč před branku Fridrichovi, který zvýšil na 2:0. Do konce zápasu se už nic neudálo. Proto všechny body zůstali ve Třebši.

Poděkování patří celému týmu za to, jak k zápasu přistoupili. Potom hráčům A týmu Ivanovi a Krýčovi, dále pak dorostencům Eliášovi a Lorencovi.