FK Vysoká n/L.
Sobota
29. 10. (14:30)
2
:
2
1
:
1
TJ Sokol Třebeš A
vs.

Jako každou sezónu se na zápas s Vysokou moc netěším!!! Tento tým má ve svém kádru hráče, kteří jsou zákeřní a nebojí se udělat likvidační zákrok!!!!

Začátek se nám nepovedl a domácí se hned z prvního útoku dostali do vedení 1:0. Ale od této doby jsme začali domácí přehrávat a vypracovali si gólové šance (Ryšavý, Palma a Kuneš) Domácí hráli jen bratrské duo Ujec Milan, Ujec Ondřej. Když jsme v prvním poločase začali domácí přehrávat, tak začala stoupat jejich agresivita. První začal provokovat Prorok. Jeho zákroky zezadu a hra loktem to nemá obdoby. Ale naše chyba byla neproměňování šancí. Poločas měl skončit 1:3 a bylo by po zápase nebo taky ne a dopadlo by to ještě hůř než tak, jak to dopadlo. Video 37.30 a Ujec Ondřej úder loktem do hrudi po odehrání míče naším hráčem ( jasná červená karta). K úžasu všech pomezní rozhodčí Petr Zboron to prý neviděl, ten zákrok se odehrál na jeho lajně a 2 metry od něho!!!! Hodně smutné když rozhodčí dá od tohoto ruce pryč!

Vyvrcholení je zákrok Veverky, který nevybíravě sestřelil našeho hráče, a tak až za třetí hrubý zákrok dostal domácí Veverka 🐿️ červenou kartu. Hrajeme fotbal pro radost.

Poločas skončil 1:1 , kdy vyrovnání zařídil Krykorka.

V kabině jsem nabádal hráče, aby se nenechali vyprovokovat a nechat si dát červenou kartu, toto splnili. Ale další pokyny ne.
Ve druhém poločase nám chyběl pohyb, moment překvapení. Všechny útoky byly zdlouhavé, nepřesné finální nahrávky. Ale i tak jsme se dostali do vedení, když se prosadil Hendrich 1:2. Nakonec jsme vedení neudrželi a v 85. min domácí vyrovnali 2:2

Hořkost zápasu jsme si vypili do dna, když ze tří penalt nikdo neproměnil (Kudrna, Kuneš, Ryšavý). Místo tří bodů vezeme do Třebse jeden.

Příští zápas hostíme lídra soutěže, a tak se pokusíme o velké překvapení.