ČAFC Praha
Pátek
29. 3. (13:00)
8
:
5
2
:
4
TJ Sokol Třebeš U12
vs.

První třetina zápasu byla jednoznačně v naší režii. V 7. minutě jsme se ujali vedení zásluhou Gleby, který proměnil samostatný nájezd. O 6 minut později vypálil pumelici pod břevno Dan Vondrouš a vedeme 2:0. Téměř ihned po soupeřově rozehrávce máme k dispozici přímý kop z poloviny hřiště, míč si bere Honza Rolek a dalekonosnou střelou zaskočil domácího gólmana – zaslouženě v 15. minutě 3:0. V 18. minutě soupěř snižuje na 1:3.

O přestávce proběhla výměna v brance domácího týmu, která jim dodala nový impulz. Ve 36. minutě však doráží Fanda Koďousek do prázdné branky střelu Váši Dymeše – 1:4. Několik dalších šancí na zvýšení vedení zůstalo nevyužito a před koncem třetiny soupeř snižuje na 2:4. Opět se ukázalo „nedáš, dostaneš“.

To však nebylo všechno a během 69. minuty je vyrovnáno. 79. minuta a ČAFC jde do vedení, které o 3 minuty později navýší na 6:4. Zásluhou Fandy jsme se dostali na dostřel 6:5. Vrháme zbytky sil do útoku, ale soupeř na konci utkání potrestal naši otevřenou obranu dvěma góly a rozhodl o výsledku utkání. Bojovali jsme s vypětím všech sil až do konce, bohužel to tentokrát nestačilo.

 

Taková utkání nás posouvají dál a jsou to zase nové zkušenosti, které zúročíme v dalších zápasech. Všichni kluci zaslouží pochvalu, že nic nevzdali a makali jeden za druhého. V budoucnu se nám to určitě kladně vrátí, doufám, že hned příští týden proti Vyšehradu.