TJ Sokol Třebeš A
Neděle
27. 8. (17:00)
1
:
5
1
:
1
Spartak Police nad Metují
vs.

Zápas jsme nezvládli ve druhém poločase.

Do zápasu jsme nastupovali s odhodláním bodovat a konečně doma porazit Polici.

Začátek byl z naší strany velmi dobrý. Tlačili jsme se do útoku a v defenzivě jsme byli zdravě agresivní.
Ve 2. min rychlý protiútok, nahrávka od Jandíka do druhé vlny na Schobera jehož střela byla zblokována na roh. Ve 14. min se dostáváme do vedení 1:0, když se trefuje Schober z přímého kopu. Police se hodně opírala o svého středního útočníka, který byl hodně šikovný. Ale Miky dnes čaroval!!! Chytá první tutovku po dlouhém autu hostů. Dál se pokoušíme vstřelit druhý gól. Střely Jandíka a Farkaše gólman chytá. V další minutě se uvolnil Palma, ale místo střely volí nesmyslně nahrávku. Miky chytá další těžkou střelu hostů. Ve 37.min získáváme míč a Farky krásně předložil nahrávku na Schobera a druhá branka, rozhodčí však bohužel mává ofsajd (nemyslíme si). To nás asi opařilo a do konce poločasu nás hosté zmáčkli na naší půlce. Ojedinělý útok v závěru poločasu – Farky se dostává do vápna kde byl podražen, ale nepíská se. V poslední minutě poločase dostáváme branku na 1:1.

Ve druhém poločase jsme chtěli zlepšit hru a dostupovat hráče. Ale vše vzalo za své v prvních minutách. Ve 47. min Miky chytá další tutovku. 48. min Ivan vystupuje zbytečně proti hráči a ten posílá hosty do vedení 1:2. O tři minuty později Ivan krátká náhra Mikymu a hostující útočník, jež vystihl úmysl, dává na 1:3.

To byl začátek poločasu plný hrubých chyb, a tak bylo po zápase. Od této chvíle jsme si nic nevypracovali. Stále se jen bránili a jediný Miky byl v permanenci. Chytil další tutovku hostů. I tak jsme mohli vylézt z bahna, když jsme mohli snížit z penalty. Krykorka ale branku přestřelil, a tak jsme se do bahna ponořili ještě více.

Hosté nám vstřelili ještě 2 branky, 1:5. Ve druhém poločase jsme si vytvořili jednu šanci!!!

Co dodat – rychle se otřepat a jdeme do dalších zápasů.