TJ Sokol Třebeš B
Sobota
27. 8. (17:00)
5
:
2
2
:
2
SK Sobotka
vs.

Branky: 3x Vlkanova, 1x Stehlík, 1x Fridrich P.

Sobotní odpoledne patří jako tradičně domácím zápasům Třebše. Tentokrát do našeho areálu, k zápasu 4. kola AM GNOL 1. A třídy mužů, přijel tým Sobotky. Od úvodní minuty jsme diktovali tempo hry a hned na začátku jsme si vytvořili i gólovou šanci. První branka zápasu na sebe nenechala dlouho čekat. Kure poslal dlouhý míč na Fíďu, ten obešel brankáře a ve 4. minutě zápasu to bylo 1:0. Za pár minut už to bylo 2:0, když stoper hostů nedokázal odkopnout míč, o ten ho obral Vlčák a střelou z vápna zaznamenal svůj první gól v zápase. Do konce poločasu jsme byli ještě nebezpeční a vytvořili si nějaké šance, ale bohužel jsme nedokázali přidal další branku.

Hráči Sobotky dokázali využít naší nesoustředěnosti v zadních řadách a do konce poločasu vyrovnali na 2:2.

Druhý poločas už byl v naší režii. Nejprve dvěma góly Vlčák završil svůj hattrick a poté přidal ještě P. Stehlík svojí první branku v letošní sezóně. Konečný výsledek Třebeš B – Sobotka 5:2.

Uvidíme jestli na výkon Filipa naváže i jeho mladší bratr Adam a v některém z prvních zápasů v dresu Plzně (Slovácko, Liberec, Barcelona), zaznamená taky hattrick.