TJ Sokol Třebeš
Sobota
27. 5. (10:00)
15
:
15
7
:
7
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
vs.
Včera v sobotu 27. 5. 2023 se hrálo 7. jarní kolo krajského přeboru mladších přípravek – jako minulý týden, opět na Háječku, ale tentokrát jsme si odvezli body.
FC Hradec Králové vs TJ Sokol Třebeš – 8 : 18 (1:8)
TJ Sokol Třebeš vs FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – 15 : 15 (7 : 7)
Komentář trenéra mladší skupiny – Plíštil:
„Dnes jsme sehráli dva velmi dobré poločasy proti FCHK, kdy se ve hře objevovali prvky, které vidět chceme a pracovitou a přímočarou hrou skončily naše poločasy v celkovém součtu výhrou 13:3.
V druhém zápase nás čekal Rychnov N/K a první poločas jsme díky dobré pasáži uprostřed poločasu vyhráli 5:4. Druhý poločas i přes horší start do zápasu a brzké prohrávání 0:2 nakonec po velkém obratu 7:3 v náš prospěch.
Dnes chválím všechny hráče, jelikož některé góly padli i po pěkných fotbalových akcích a další díky naší dravosti.
Když vypíchnu jednotlivce, v brance opět podržel náš tým Honza Moravec, který si z přímého kopu vstřelil i jednu branku proti Rychnovu. V obraně opět stabilní výkony všech 4 hráčů. Někteří jako Miky Farský a Tom Dytrych přidali i nějaké gólové zápisy. V útoku opět střelecky kraloval s 8 brankami pohyblivý Patrik Pavel. Váša Višňák mně dnes potěšil nejen výkonem ,ale i tím že dokázal vstřelil v každém poločase jednu branku a skóroval tak celkem 4krát a podal tak svůj velmi snaživý a bojovný standart.
KLUCI JEŠTĚ JEDNOU DÍKY VŠEM 9 HRÁČŮM, CO DNES HRÁLI !!!
Komentář trenéra Pence: „Marodka u starší skupiny stálé přetrvává, což bylo vidět i na hřišti. První zápas s FC HK byl velmi pěkný, hezké herní situace na obou stranách a celkově se oproti minulému týdnu dařilo. Na konci zápasu starší skupina remizovala 5 : 5 – objektivně to bylo na výhru, ale zase ta naše koncovka.
Druhý zápas proti Rychnovu se nepodařil, celkově starší skupina prohrála 3 : 8. Soupeř nás herně přehrával, více emocí, více chuti na výhru atd. Doufám, že se konečně zbavíme marodky a budeme v plné síle a při chuti vyhrávat.“
Mladší skupina: Moravec, Farský, Dytrych, Pavel, Muller, Andrle, Melichárek, Višňák a Brixi.
Starší skupina: Grytsko, Skočdopole, Penc, Sedláček, Onyshkevych, Lemberk, Pavelek
Trenéři: Penc a Plíštil