SK Sobotka
Sobota
25. 3. (15:00)
2
:
1
1
:
0
TJ Sokol Třebeš B
vs.

K dalšímu utkání jsme zajížděli do Sobotky, kde nás čekal boj o záchranu, čili jak se říká, boj o šest bodů. Kluky jsem v kabině upozornil, že nás nečeká nic jednoduchého a nikdo a nic nám nepomůže, pouze my sami. Do zápasu jsme nastoupili s odhodláním vyhrát. Hned ve 4. minutě jde Stehlík sám na branku, ale než si vše připravil k zakončení, domácí obránce vše vyřešil na roh. V 6. minutě Xavi dostává míč do vápna opět na Stehlíka, ale ten pouze trefuje dobře postaveného brankáře. V 9. minutě Stehlík střílí gól, ale proti je postranní rozhodčí, který mává ofsajd. Následně přichází 15. minuta, kdy děláme chybu a domácí nás trestají, 1:0. V 18.  minutě rychlý protiútok, který Mates zakončuje vysoko nad branku domácích. Od této minuty se nám nedaří vůbec nic. Za zmínku stojí 31. minuta, kdy střelu domácích k tyči likviduje Hofman. Poločas 1:0 prohráváme.

V kabině došlo k mírné bouři, jinak klidného trenéra, který hráčům vysvětlil, že takhle se o záchranu a tři body nehraje.

Druhý poločas začal zlehka. V 59. minutě střela Xaviho letěla vedle. V 64. minutě střela Vlčáka opět minula cíl, škoda. V 71. minutě z ojedinělého útoku domácích letí míč na volného domácího hráče, který si v klidu míč zpracoval a tváří v tvář Hofmanovi nedal šanci 2:0. V 74. minutě vykřesal naději Vlk, který utekl obráncům a krásnou střelou pod břevno snižuje na 2:1. Hned z rozehry domácí útočník běží sám na Hofise, který chytá a dává nám šanci na vyrovnání. V 80. minutě opět dáváme gól, ale opět se mává ofsajd. V 82. minutě jasná penalta na Kurečku, ale píšťalka rozhodčího zůstává němá. Proto v zápase o záchranu prohráváme 2:1.

Nedá se hrát prvních 15 minut a posledních 30 minut. Někteří hráči by si měli uvědomit, že už to není prdel, ale že nám pomalu teče do bot. Nastavit si přístup v hlavách a soustředit se na vlastní přístup.