:
0
TJ Sokol Třebeš B
vs.

V sobotu ráno nás čekalo derby ve Vysoké nad Labem. No derby, pro nás starší to bylo vždy derby. Vyhecovaný zápas, který měl vždy vše, co k fotbalu patří. Pro dnešní mladší ročníky to byl pouze zápas jako každý druhý. Kde si jdou pouze zahrát fotbal.

Veškeré pokyny se plnily do 11. minuty, kdy jsme nechali od půlky projít domácího hráče, kterého jsme zastavili až v pokutovém území. Následuje penalta, kterou však Zaal chytá.

Za odměnu jsme Tomáše nechali 3x vykoupat ve stejných situacích, kdy na něj šli zcela osamocení útočníci, kteří se nemýlili. Poločas 3:0.

Ve druhém poločase přišlo malé zlepšení, ale góly opět dávali pouze domácí. Ti postupně navýšili skóre až na 5:0.

Jedinou naší branku v zápase zaznamenal v 82. minutě Jirka Rychtár. Byla to pro něj narozeninová trefa, kterou oslavil své třicáté narozeniny🍻🎉🍻  Jednalo se zároveň o nejhezčí gól utkání. K naší škodě to bohužel na naší prohře nic nezměnilo.

Domácímu týmu gratuluji k postupu do KP. Naštěstí nás letos už nic netrápí, maximálně konečné umístění. Tým by se měl nad svými výkony zamyslet a někteří hráči nad svým přístupem k fotbalu. Co vše pro něj dělají.