FK ČÁSLAV
Sobota
25. 5. (10:00)
6
:
4
5
:
1
TJ Sokol Třebeš U12
vs.

Hráči přistoupili k zápasu velmi zodpovědně. Již v 1. minutě po rohu, hlavičkou do rukavic domácího gólmana Radek naznačuje, že to domácí tým nebude mít vůbec jednoduché. Po přečíslení 3 na 2 a pěkné kombinační akcí otevírá skóre zápasu střelou k tyči Dan. Soupeř vyrovnává po zbytečném faulu na hraně vápna přízemní střelou k tyči kolem postavené zdi. Třetina tak končí 1:1.

1.polovina druhé třetiny se hrubě nepovedla. V rozmezí 33.- 45. minuty dostáváme 4 góly a stav je 1:5. Pokud si soupeř v této fázi zápasu myslel, že se ze zápasu stane jednoznačná záležitost, tak se mýlil. Kluci zvedli hlavu, začali opět bojovat jako tým a ve 48. dochází ke snížení na 2:5 střelou pod břevno od Vaška. V 53. minutě koriguje stav na 3:5 Glebík a v 58. minutě snižuje na rozdíl jedné branky Ondra. V druhé polovině této třetiny jsme byli jednoznačně lepším týmem a další gólové situace zůstaly bohužel nevyužity.
Ve třetí třetině se čekalo na to, který tým udělá nějakou zásadní chybu a opět se posune skóre na jedné či druhé straně. S blížícím se koncem zápasu postupně otevíráme hru a soupeř dává v 83 minutě gól, skore je tak 4:6, kterým i končí zápas.
Ponaučení z dnešního zápasu je pro kluky jednoznačné. Pokud přistoupí poctivě ke všem herním činnostem od 1.vteřiny, ani prohrávání o 4 góly není zápas ztraceným a končí až závěrečným hvizdem rozhodčího.