TJ Sokol Třebeš A
Neděle
23. 10. (15:00)
3
:
0
1
:
0
SK Libčany
vs.

Na přípravu na tento zápas jsme měli jen dva tréninky a jednu svatbu. A všechny tři dny to hráči zvládli na 100%. Na svatbě jsme si vyzkoušeli i oslavu pro případ, kdyby se vyhrálo – a to v podobě dýmovnic, prskavek a přípitku na, ….?

Věděli jsme co od soupeře očekávat. Hraje silový fotbal a spoléhá na standardní situace. A na toto jsme se připravovali a před zápasem ještě jednou připomínali. Už v 5.min se do zakončení dostal Tesař, ale jeho střelu Libčany zablokovali. První tutovku měli Libčany, ale Miky chytá jak sólový nájezd, tak i dorážku. Toto nás nerozhodilo a pokračovali jsme hrou s vysokým napadáním, což soupeři nevonělo! A tak se z celé obrany Libčan stali vrchní nakopávači. Po první šanci Libčan jsme zahrozili a hned gólově. Centr Ivana vrátil hlavou Krykorka na zadní tyč a Kober nás poslal do vedení 1:0. Náš tým byl aktivnější a častěji u míče. Konečně jsme ohrožovali branku i ze střední vzdálenosti. Ve 32. min se k odraženému míči dostal Kudrna a z voleje vystřelil. Gólman Libčan ale předvedl super zákrok – vyrazil bombu na roh. Hosté se snažili vyrovnat, ale do žádné gólové šance jsme je nepustili. Poločas 1:0

V kabině si hráči sami řekli jak budou pokračovat a já jsem k poločasu skoro žádné výtky neměl. Jen Martin Farkaš (Vlkanova Filip) se s hráči domluvil jak budou zahrávat dlouhý aut. Začátek poločasu nám vyšel, v 50. min Palma uvolnil Kunyho, ten svojí nahrávkou našel Ryšavého a síť hostů se rozvlnila podruhé, 2:0. Tato branka hostům vzala vítr z plachet a bylo hůř. 60. min signál Fary – Vlk a bylo 3:0 po hlavičce Farkaše. Od této branky se zápas dohrával. Libčany bez šance, dostávaly se jen k vápnu a tam to končilo. Vojta Kober se uvolnil a prudkou nahrávku poslal do vápně, kde Kunymu chyběly milimetry k další brance.

Důležité tři body zaslouženě zůstali v Třebši. Teď nás čekají dvě derby Vysoká – Třebeš a Třebeš – Lokomotiva HK.

Pojďme všichni pro body!!! A tímto způsobem zároveň všechny zvu na oba zápasy.