TJ Sokol Třebeš
Sobota
23. 9. (10:00)
5
:
2
4
:
0
FK ČÁSLAV, z. s.
vs.
Vosátková "1" , Pultarová "12, 57" ,Trunečková "17" , Procházková "57"

K Sobotnímu dopolednímu mistrovskému utkání nastoupily naše slečny proti týmu Čáslavi. Proti tomuto týmu jsme ještě nehráli, nevěděli co od něho očekávat, v kabině si řekli jak nastoupit do utkání. Hned v první minutě jsme se po rohovém kopu ujali vedení po přesné trefě z oleje od Klárky Vosátkové. Soupeř byl evidentně zaskočen, čehož jsme využily a do 20.minuty jsme již vedli 3:0, po brankách Pultarové a Trunečkové. Do poločasu jsme stihly ještě 4.gól, který zařídila Anna Procházková. Do kabin se šlo za stavu 4:0, i když gólových šancí bylo z naší strany nezpočet, čehož bohužel naše slečny nevyužily. V kabině jsme si řekli, abychom uklidnily naši hru, což se nám dařilo tak prvních 15minut druhého poločasu. Další změna skóre  v 57. minutě Katy Pultarová, z následné rozehry se probral náš soupeř a změnil stav na 5:1. To Čáslav evidentně povzbudilo, a začali se tlačit do našeho pokutového území, a dostávala se více do gólových šancí, což znamenalo další změnu skóre na 5:2. Z naší strany byla od té chvíle nervozita, spousta zbytečných chyb, kterých naštěstí soupeř nevyužil a po hvizdu rozhodčího zůstal výsledek v náš prospěch 5:2.

Jsme rádi za domácí výhru, ale musíme se poučit a do dalších utkání zůstat v koncentraci celý zápas, a ne jenom 60minut. Věříme, že slečny na to mají ,a v dalších zápasech se to projeví i na hřišti.

Bohužel černým puntíkem je zranění v posledních minutách hry, naší stoperky Terky Matuškové , které přejeme brzké uzdravení.