TJ Sokol Třebeš
Sobota
21. 10. (09:00)
5
:
18
0
:
7
FC Hradec Králové
vs.
Ráno jsme se probudili do malebného počasí, které naznačovalo možnou naději ve vítězství.
Dnes v sobotu 21.10. 2023 dopoledne jsme pořádali pro nás nejtěžší kolo podzimu starších přípravek v podání klubů FC HK a Slavia HK. Konečně po několika kolech vítězství a zasloužené pomyslné body.
TJ Sokol Třebeš – FC HK – 5 : 18 (0 : 7)
TJ Sokol Třebeš – FK Slavia HK – 16 : 12 (11 : 5)
Komentář trenéra Hrubého za starší skupinu:
Dnes jsme hráli dva zápasy proti silným týmům, FC HK a Slávii. Proti FC Hk jsme hráli v poli vyrovnaně, ale doplatili jsme na špatnou koncovku a prohráli celkově 9 : 3. Druhý zápas proti Slávii nám v prvním poločase vyšel na výbornou a nastříleli jsme 8 gólů.
Druhý poločas jsme nebyli tak produktivní a prohráli jsme 3 : 4. Nicméně dnes bych kluky chtěl pochválit za bojovnost a nasazení. Vzhledem k tomu, že jsme složitě dávali dohromady sestavu, tak si myslím, že jsme zápasy odehráli velmi dobře a viděli jsme i kvalitní fotbalové akce.
Komentář trenéra Pence za mladší skupinu – první zápas:
„V prvním zápase nás čekal těžký soupeř v podání FC HK. Nečekal jsem zázraky, ale alespoň bojovnost. Dlouho dobu jsme drželi krok a drželi nulové skóre. Bohužel jsme klasicky nedali několik šancí a soupeř toho využil. Bohužel po prvním poločase prohra 0 : 4.
Druhý zápas pro nás vypadal nadějně, drželi jsme krok a dali jsme i pár gólů. Ale opět ta koncovka, takže prohra 2 : 5.
Celkově proti týmu FC HK to nebylo opravdu marné, pěkné situace a opět bych se nebál i výhry – ještě zapracujeme na koncovce a ono to půjde – díky moc borci“
Komentář trenéra Nováka za mladší skupinu – druhý zápas:
„První poločas proti Slavii jsme vyhráli 3-2. Proti kvalitnímu soupeři jsme se prezentovali týmovým výkonem. Kluci makali jeden za druhého a odměnou nám bylo zasloužené vítězství.
Ve druhém poločase jsme rychle prohrávali 2-0, ale kluci nesložili zbraně a po krásných gólech jsme vyrovnali na 2-2. O to víc nás mrzí konečná prohra 3-2 po třetí laciné brance hostů. Klukům bych chtěl poděkovat za super výkon.“
Starší skupina: Skočdopole, Hrubý, Kořínek, Novák, Sucháček, Němec, Krenželok
Mladší skupina: Kvasnička, Sedláček, Penc, Petera, Onyškevyč, Grytsko, Pavel, Winter
Trenéři: Hrubý, Novák, Penc