TJ Sokol Třebeš B
Neděle
21. 5. (17:00)
3
:
0
1
:
0
TJ Sokol Stěžery
vs.

V neděli odpoledne nás čekalo těžké domácí utkání s týmem Stěžer. Všichni jsme věděli, že se dneska musí vyhrát, proto se kádr posílil o hráče áčka a dorostu.

Od první minuty jsme se do soupeře zakousli. Hned v 6. minutě centr z lajny vracel pod sebe Jimbo a Vaškova střela byla zablokována. V 11. minutě mohlo být všechno jinak, když soupeř centroval z lajny před naší branku a na druhé straně se objevil úplně volný hráč, naštěstí Zaal vytáhl fantastický zákrok a udržel čisté konto. V 18. minutě se po lajně protáhl Vašek a jeho centr Miky nedokázal dopravit hlavou do branky. Ve 22. minutě přišel závar před hostující brankou, když Cildova střela byla zablokována, další střela skončila na tyči a dorážka Mikeše už naštěstí v síti, 1:0. V období mezi 23 a26 minutou jsme zahrávali čtyři po sobě jdoucí rohy, z kterých nic bohužel nebylo. Hosté zahrozili ve 29. minutě z brejku, naštěstí tyč. Ve 37. a 44. minutě jsme ohrozili branku soupeře střelami, které bohužel v bráně neskončily. Poločas 1:0

Ve 48. minutě si po našem autu Vašek zpracoval míč, který si navedl na střed hřiště a z hranice vápna zakončil na zadní tyč, 2:0. V 53. minutě krásná akce – Miky dlouhý aut na Vaška, ten rychle zpracoval a jeho střelu brankář vytahuje na roh. V 54. minutě důležité přerušení hry od Jiřiny na půlce za ŽK. V 66. minutě centr Xaviho na hlavu Fídi, který minul cíl. V 76. minutě Vaškova střela za vápnem těsně nad. V 81. minutě Kuncik posunul na Pospu, který postupuje sám na brankáře hostí a s chladnou hlavou střílí branku na 3:0. V 84. minutě Vašek trefuje tyč a Fíďa vytahuje komickou dorážku.

Konec 3:0, pochvalu zaslouží všichni, kteří se zúčastnili zápasu.

Sportu zdar Smíšek