:
0
TJ Sokol Třebeš
vs.
Na zápas 23. kola Divize C jsme se vydali na Stadion Emila Zátopka v Chrudimí, kdy jsme nastoupili proti 3. týmu tabulky, MFK Chrudim.
V zápase jsme plnili herní plán, hráli jsme kombinační fotbal, který jsme chtěli, trápili jsme se ale střelecky. Po chybě v komunikaci v obraně hned ze začátku utkání se Chrudim ujala vedení. V průběhu prvního poločasu jsme měli velký počet standartních situací, kterých jsme ale nedokázali využít. Chrudim se po protiútoku ve 13. minutě ujala vedení 2-0. Druhý poločas jsme opět drželi míč, jak jsme chtěli, chyběla ale kvalita ve finální třetině hřiště. Třetí gól plynul z přečíslení a čtvrtý v posledních vteřinách to samé.
Jsme velice rádi, že dokážeme hrát svůj kombinační fotbal i proti tak kvalitnímu celku, jako je Chrudim, která bojuje o titul, trápíme se ale (už dlouhodobě) střelecky. Chrudim hrála celkově přímočařeji, uzpůsobila se naší hře hrou v bloku a využívala právě protiútoků a přečíslení. Pochválit musíme Honzu Barana, Pavla Stanishchuka a Vojtu Filipčíka, hráče ročníku 2010, kteří za nás často nehrají, ale dostali šanci a předvedli výkon, za kterým oživili hru se rozhodně nemusí za nic stydět.
Tento zápas v těžkém počasí teď už ale dáváme za hlavu, děkujeme týmu z Chrudimi za zápas a soustředíme se na další kola.