:
0
Kratonohy
vs.

V dalším kole jsme se snažili napravit výprask z minulého zápasu. A hlavně nezaspat úvod zápasu.

Vše se nám podařilo, hned v první minutě jsme se dostali do vedení 1:0, když krásnou kombinaci zakončil Jirka Hubáček. O chvilku později jsme skóre navýšili, centr Smíška luxusně trefil Richard hlavou pod klacek, míč se od zadní tyče rychle odrazil z branky ven, naštěstí VAR potvrdil platnost branky 2:0. Do poločasu jsme uhlídaly nebezpečné pokusy soupeře, samy jsme své šance nevyužili.

Csaplárova past málem zafungovala. Vedeme 2:0 a místo poklidné druhé půle pustíme soupeře na koně. Povolili jsme asi až moc, soupeř se najednou dostal do vedení 3:2. Nakonec jsme ale zabrali a vedení jsme si vzali zpět na naši stranu. Postupně jsme brankami Štěrbiny, Veisíka, Báčka a Standy Vávry dostali na konečné skóre 6:5.

Za zmínku ještě stojí kvalitní zákroky našeho brankáře, který nás držel nad vodou.

Sestava : Krejčik – Bielčik, Soukup, Vávra, Chýlek, Štěrba, Burian – Michal, Marčišin, Veis, Vocl – Holas, Hubáček.

Branky : Hubáček, Chýlek, Štěrba, Veis, Holas, Vávra