SK Libčany
Sobota
19. 8. (17:00)
3
:
4
2
:
3
TJ Sokol Třebeš A
vs.

Tento zápas byl opak toho, co jsme předvedli v Jaroměři. Od začátku jsme se snažili kombinovat a vytvářet si šance. Jen jsem před zápas upozorňoval na standarty a hru hlavou domácích.

Hned ve 2. min po rohu Kobera šikovně tečoval míč Hruška, 0:1.

Vedení nám vydrželo jen chvilku, kdy jsme propadli ve vápně a domácí nás potrestali, 1:1. Ale ani vyrovnávací branka nás nezlomila, což se v zápase opakovalo. Po krásné akci alá TIKI – TAKA jdeme po krásné střele Ivana opět do vedení, 1:2.

Další šance domácí obrana zblokovala nebo jsme byli nepřesní. Ve 42. min soupeř po dlouhé době ohrozil naší branku, ale bohužel hned gólově, 2:2. Nezlomilo nás to a po nahrávce Jandíka nás Schober posílá do kabiny s jednobrankovým náskokem, 2:3. V závěru poločasu Vojta Kober neproměnil sólový nájezd.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem toho, aby domácí museli nakopávat. To se z části dařilo a ve vzduchu si naše duo Hruška/Kudrna počínali skvěle.

Pár střel jsme měli, ale jen mimo branku. Hra se odehrávala mezi šestnáctkami. Domácí vyrovnávají v 61. minutě. To nás ovšem znovu nezlomilo. V 63. minutě, po akci Palma-Jandík, nás do vedení dostal Kuneš, který zavíral na zadní tyči a dává 4 branku. Domácí se dále snažili dostat k naší brance dlouhými míči. Nám vychází dvě brejkové situace, které jsme mohli vyřešit lépe, a proto stále držíme vedení pouze o jednu branku. Poslední šanci zápasu měli domácí. Jejich zakončení nebylo přesné.

A proto konečně vítězství. Na horké půdě v Libčanech jej bereme všemi deseti.

Závěrem smekám před celým týmem. V takovém vedru odehrát tak skvělý zápas.