SK Česká Skalice
Neděle
19. 5. (17:00)
2
:
3
1
:
1
TJ Sokol Třebeš A
vs.

Věděli jsme, že domácí budou hrát v bloku. Ale že v tak hlubokém, to jsme nečekali. Síla domácích je ve standardních situací a brejkové útoky. Na tohle jsme hráče upozorňovali. My jsme chtěli držet míč a připravit si šance a přidat střelbu.

Vše vzalo za své, když ve 3. minutě po rohu prohráváme 0:1.

Nic se neděje hrajeme dál, je začátek zápasu. Mačkáme domácí a držíme je na jejích půlce. Vyrovnáváme na 1:1 (Zeman), a tak půlka končí nerozhodně.

Ve druhém poločase si chceme dát pozor na začátek a cílem je zrychlit hru. Opak je však pravdou. Domácí hned na začátku mají velkou šanci, ale Heřman střelu vyráží. Máme nepřesné a pomalé nahrávky a domácí se stačí vracet do bloku. Pak uděláme další hrubou chybu a dostáváme druhý gól. To jsem myslel, že mě odvezou na ARO.

Vystřídání všech hráčů co jsou na lavičce a pojďme vyrovnat.

Jirka Rychtár parádně našel centrem Davida Hrušku a ten s přehledem vyrovnal. To tým nabudilo ještě více. Třetí branka přišla po rohu Kuby Konečného a dorážky Tomáše Hendrycha, kterého celý zápas míč poslouchal na slovo, 2:3.

Po tomto gólů na nás začali být rozhodčí přísnější.

V závěru, nešťastným odkopem Tomáše Téry, kopali domácí roh. Na něj se nahrnul gólman domácích a předvedl krásné divadlo, po kterém se dožadoval penalty. Za to divadlo by se nemusel stydět žádný profesionální herec!!!

Všichni hráči, včetně střídajících, si zaslouží obdiv za to, že to nevzdali a dokázali výsledek otočit.

Díky a v neděli na Chlumec.