TJ Sokol Třebeš B
Sobota
17. 6. (10:15)
2
:
2
1
:
1
SK Miletín
vs.

K poslednímu zápasu jsme přivítali tým Miletína a protože se už o nic nehrálo, zápas byl přeložený na sobotu 10:15.

Příprava probíhala celý týden, kdy se ještě spekulovalo o sestupu čtyř týmu. Během čtvrtka přišlo potvrzení, že padají pouze tři týmy, ale přesto jsme tým drželi v napětí, dokud se ze služební cesty nevrátil Krýča, který vše prozradil. Příprava proběhla „suprově“, když na trénink Béčka přišli pouze 3 hráči, z toho se jeden po 5 minutách zranil 😀. Tým pro jistotu doplnili kluci z A-týmu.

V sobotu ráno jsme nastoupili k utkání, které jsme chtěli odmakat a vyhrát. Do zápasu jsme vstoupili parádně a vypracovali si spoustu šancí, které však bohužel zůstaly neproměněné. Soupeř se k ničemu nedostal. Tedy kromě jedné standardky, která skončila na tyči překvapeného Hofika. Ve 22. minutě jsme soupeře zatlačili před branku a odměnou nám byla vstřelená branka Vaškem 1:0. Potom jsme si opět vytvořili spoustu brankových příležitostí, ale opět bez vstřelené branky. Tak přišlo známé nedáš dostaneš, kdy hosté z ojedinělého útoku vyrovnali ve 40. minutě na 1:1.

Po přestávce jsme opět začali zahazováním šancí, když jsme neproměnili ani penaltu. Tak přišel trest v podobě gólu hostujícího týmu, který nás překonal po rohovém kopu hlavou. To běžela 80 minuta, 1:2. O čtyři minuty déle jsme dostali možnost kopat opět penaltu. Vedoucí týmu poslal na plac Smíška, který dle jeho slov měl zahrávat penaltu. Ten si bez dotyku s míčem netroufl (doplnění redakce: Asi špatná rozcvička a nedostatečné sebevědomí 🙂 ). Tak to vzal na sebe Fíďa, který vyrovnal na 2:2. V 88. minutě se k 1000% šanci dostal Smíšek, ale trestuhodně minul ze 2 metrů branku hostí (doplnění redakce: tak to asi nebylo o tom prvním dotyku s míčem). Asi se nechal inspirovat spoluhráči, kteří v tomto zápase zahodili šance před ním.

Tak se šlo do penalt, ve kterých rozhodli gólmani. Hofis dal, pak vychytal hostujícího gólmana a rozhodl Zaalinho.

Sezóna je za námi, příští rok se bude hrát opět A třída. Teď nás čeká krátká pauza a rozhodování co bude dál.

Sportu zdar. Smíšek