TJ Sokol Třebeš A
Neděle
16. 10. (15:30)
3
:
1
2
:
1
SK Jičín A
vs.

Na zápas jsme se připravovali s tím, že budeme hrát po celém hřišti nátlakově.

Po pátečním Ukrajinském K.O. jsem nevěděl, jestli zápas uvidím! Ještě teď mě rachtá v hlavě!!! V sobotu dopoledne ještě posilovna v podání stěhování…

A neděle je tady. Od začátku jsme na Jičín vlétli a vytvořili si spoustu šancí! Máme ale problém se zakončením, což nás trápilo i v Chlumci. Přitom na tréninku se věnujeme koncovce na všechny možné způsoby… V prvním poločase jsme byli jasně lepší a dominantní, ale ta koncovka… První půle měla skončit 4:0 a bylo by po zápase, ale naše strašidelná nemohoucnost v zakončení držela Jičín ve hře. Hra byla dobrá, obranná fáze šla a vytvářeli jsme si hodně příležitostí. Do kabiny se šlo za stavu 2:1.

O poločasové přestávce nebylo týmu moc co vytknout, jen se zaměřit na přesnou koncovku. Do 70.min jsme měli stále hru pod kontrolou. Pak nás opět potkaly nepřesnosti v rozehrávce, uspěchané finální nahrávky a únava některých hráčů.

Nakonec jsme zvítězili zaslouženě a získali důležité tři body.

V dalším kole nás čekají Libčany, které umějí hrát od podlahy a na to se musíme důkladně připravit. Snad budou všichni hráči v neděli k dispozici!!!

Zároveň bych rád pozval všechny věrné Trebešské fanoušky, aby nás přišli povzbudit a podpořit náš tým. Děkuji