TJ Sokol Třebeš
Neděle
16. 4. (09:00)
8
:
10
4
:
6
FC Vrchlabí
vs.

Dnes 16.4. se hrálo 2. jarní kolo krajského přeboru mladších přípravek. Tak jako minulý týden jsme ve Třebši hostili 3 týmy, tentokrát Vrchlabí, Slavia HK a Náchod.

Opět velké díky předsedovi a trenérům za pomoc při organizaci, kterou bychom sami nezvládli.

Sokol Třebeš  x FC Vrchlabí – 10 : 8 (6 : 4)

Sokol Třebeš  x FC Slavia Hradec Králové – 6 : 17 (3 : 9)

Sokol Třebeš  x FK Náchod – 11 : 9 (7 : 4)

Komentář za skupinu A – trenér Penc:
Tentokrát jsme se sešli v plné síle, což se bohužel zcela na hřišti neprojevilo. Klasicky pomalý start se slabší skupinou Vrchlabí nám umožnil pouze výhru  4 : 0, kde jsme měli daleko na víc a mohli tím získat celkově výhru nad Vrchlabím, která se nakonec nekonala. Celkem prohra v součtu se skupinou B 8 : 10. Hradecká Slavia nás dnes dost potrápila, sice skupina A dvakrát remizovala (opět mohla vyhrát), ale skupina B to nezvládla a celkově prohra 6 : 17. Třetí zápas jsme v součtu zvládli a alespoň jedna výhra nad Náchodem nás potěšila 11 : 9. Dnes sice snaha byla, ale pro absolutní spokojenost se musíme víc snažit – na druhou stranu, držet v součtu skupin krok s velkými krajskými kluby je úspěch, díky borci.

Komentář za skupinu B – trenér Plíštil: Dnes jsme se na dalším domácím turnaji utkali s týmy Vrchlabí, Slavia HK a Náchod. Ve hře se objevovaly prvky, které vidět chceme, ale bohužel dnes kvalita soupeřů a některé naše individuální chyby zapříčinily, že jsme si opět nemohli zakřičet vítězný pokřik. Tak snad příště borci.

Soupiska A: Kvasnička, Penc, Chalupa, Onyshkevych, Grytsko, Dytrych, Sedláček

Soupiska B: Brixi, Petera, Skočdopole, Melichárek, Farský, Pavel, Jánský, Lemberk, Středa