TJ Sokol Třebeš B
Sobota
13. 8. (17:00)
4
:
1
3
:
0
TJ Slovan Broumov
vs.

Branky: Etflaiš, Pospíchal, Císař, Franta Matěj

V sobotu nás čekal soupeř, který přijel až z Broumova. K zápasu jsme chtěli přistoupit lépe než minulý týden. A to, že zlepšíme přihrávky a přechod do útoku. V sestavě jsme udělali pár změn, ať už vynucených zraněním nebo rozhodnutím trenérů. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně, když jsme začali přesně kombinovat a dostávali míče na záložníky. Ve 3 minutě pozornost brankáře hostů vyzkoušel Černý, následně pak v 6 minutě střílel nad Vlčák a hned o minutu později po krásné kombinaci Ety, Cílek, Císař, který krásně vyslal Etyho, který se nemýlil 1:0. Ve 14 minutě Pospa vyvezl míč, který posunul na Vlka, ten se snažil najít ve vápně Fíďu, ale trefil obránce Broumova, který ve vápně chtěl rozehrát, jehož rozehrávku s chutí hrající Pospa vystihl a zakončil na 2:0. V 16 minuta Kína centr z levé strany, ten propadl k Černochovi, který trefil břevno. V 18 minutě aktivně hrající Tomáš Téra se opřel do míče z 25 metrů a těsně minul. V 25 minutě Vlčák z leva zahrál roh, který se i s tečí propadl na druhou tyč, kde stál Císa a z první míč uklidil k tyči 3:0. Hned o minutu později Kína z levý strany centr do vápna, kde Fíďovi chyběl kousíček, aby míč zasunul do sítě. Za první poločas si Broumov vytvořil pouze jednu 100% šanci po nedorozumění v naší obraně, ale vše zachránil výborně vyběhnutý Hofman. Do konce poločasu jsme byli aktivní a vytvářeli si střelecké příležitosti, které zůstali neproměněné.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s jednou změnou, to když hřiště opustil Kína a za něho vyběhl na trávník Matěj Franta. Druhý poločas jsme začali ve vlažném tempu, kdy nám chyběl pohyb, začali se kupit nepřesné přihrávky. Toho soupeř začal využívat a začal nás přehrávat. V 52 minutě toho využil, když při zaváhání v obranné řadě nám utekl hráč Broumova Ponikelský, obešel Hofise a snížil na 3:1. Kluci se pomalu vzpamatovali z vlažnějšího vstupu do druhé půlky a opět se snažili kombinovat. V 70 minutě Kurečka dlouhým pasem našel rozeběhnutého Frantu, který propasoval míč do sítě 4:1. V 77 minutě po zmatku v našem vápně, rozhodčí nařizuje penaltu, kterou Hofis exelentně likviduje. V 84. minutě Černoch centruje před branku, kde Stehlík sám před brankářem trestuhodně svojí šanci zahazuje. A 90. minutě, kdy Stehlík krásným pasem vyzval ke skórování Smíška, který šanci na vstřelení gólu, také zahodil. Stav zápasu zůstal 4:1.

Děkuji klukům za přístup k zápasu a zlepšený výkon, pořád je, ale na čem pracovat. Děkuji fanouškům, kteří nás přišli podpořit. Akorát mě mrzí, že po vítězném zápase, zůstanou v Žumpě čtyři hráči a dva trenéři.