TJ Sokol Třebeš B
Sobota
13. 5. (17:00)
0
:
0
0
:
0
MFK Nové Město nad Metují
vs.

V Sobotu proti Novému Městu jsme chtěli navázat na předešlé dva zápasy, které jsme oba vyhráli. Od první minuty jsme chtěli být aktivní a soupeře zatlačit. Bohužel soupeř nás překvapil aktivní hrou a prvních 5 minut patřilo jim, kdy zahrávali dva rohy po nepříjemných situací před naší brankou. V 6. minutě jsme se oklepali a Mates utekl po lajně, ale jeho centr do vápna nikoho nenašel. V 10. a 12. minutě jsme měli náznak šance, když Palmič střílel vedle a Hendrich nedosáhl na trestný kop Redyho. Poté nás opět soupeř zatlačil a zahrával pár rohů, ale ty vždy odvrátil Farky. V 26. minutě naše největší šance, když Jiřina postupoval sám na branku, ale bohužel neproměnil. Ve 45. minutě předvedl vynikající návrat Jéža, když dohrál hostujícího útočníka. Proto jsme šli do kabin za stavu 0:0.

Ve druhém poločase utkání převážně odehrávalo mezi vápny bez ohrožení brankářů. Až v 68. minutě hosté měli velkou šanci skórovat, ale osamocený hostující útočník před Zaalem trefil pouze břevno naší branky. Potom se opět utkání odehrávalo mezi vápny bez šancí až do poslední minuty zápasu, kdy dlouhý míč do vápna na malém vápně hlavou trefil Bárty, do kterého vzápětí narazil hostující brankář a velmi nepřesný rozhodčí odpískal faul Bartyho, to jsem ještě neviděl.

Penalty jsou loterie, bohužel pro nás si dva body odvezl soupeř. My musíme makat až dokonce sezóny a urvat ještě pár bodů.