TJ Sokol Třebeš U12
vs.

Dnes poslední zápas podzimní části divize jsme sehráli na umělce v Trutnově.
Teplota okol 4 stupňů, ale sucho a sluníčko.

Do utkání jsme opět vstoupili nešťastně a již ve druhé minutě po individuální chybce v obraně šel soupeř do vedení. Celou třetinu jsme hráli vyrovnaně a drželi se soupeřem krok. Bohužel naše slabá podzimní produktivita pokračovala i dnes. Fanda několikrát zahrozil, ale příležitost nevyužil. A tak opět platilo nedáš, dostaneš. Ve 28. minutě hráči Trutnova zvyšují na 2:0.

Stejný obraz hry jsme mohli sledovat i ve druhé části hry. Trutnov navýšil vedení ve 32., 34., a 50 té minutě utkání. Naše šance končili „zadrbáním“ balónu v přehuštěném před brankovém prostoru bez střely na branku soupeře. Stav po 60. minutách 5:0

V poslední třetině jsme obdrželi pět branek a z poměrně vyrovnaného utkání se stal opět debakl 10:0.

Nyní nás čeká hodně práce, abychom na jaře mohli slavit po zápase i nějaké výhry.