TJ Sokol Třebeš
Neděle
12. 5. (12:00)
4
:
3
2
:
1
FK Orlicko
vs.
Branka: Hlávko 2x, Sobotka 2x

Video ze zápasu

Dnes nám byl soupeřem třetí tým tabulky, velmi dobře hrající tým FK Orlicko. Zápas jsme začali dobře a už v úvodních minutách jsme si vypracovali slibnou šanci. Bohužel jsme ji neproměnili. Soupeř dobře kombinoval a nahrávkami hledal svého asi nejlepšího hráče Minh Anh Doana. Ten ve čtvrté minutě poslal svůj tým po naší chybě do vedení. Ale naši hráči se nevzdávali. Zlepšili jsme hru a lépe vykrývali prostor, ale hlavně jsme dokázali eliminovat soupeřovi útočníky a nepouštěli je do brejků. Odměnou nám bylo vyrovnání Láďou Hlávkem. Pak jsme nastřelili tyč a břevno. Bohužel z toho nebyl gól. V 17 té minutě prošel po pravé straně Ondra na hranici vápna, vystřelil a málem zlomil břevno, míč se odrazil na brankovou čáru a ven z branky, naštěstí opět k Láďovi, který chladnokrevně zakončil. Do poločasu jsme si vytvořili ještě několik šancí a dařilo se nám ubránit výborně hrajícího Minh Anh Doana.

Vstup do druhé půle nám vyšel znamenitě. Během prvních pěti minut zvyšuje náš náskok Sobík dvěma brankami. Bohužel v 50 minutě Naty nevyběhl na centrovaný míč, zůstal stát na brankové čáře a Minh Anh Doan se opět nemýlil. Tato branka dostala soupeře opět do hry. Jak už to bývá bohužel pravidlem, začali nám docházet síly, což se začalo projevovat v dostupování hráčů. Po jednom takovémto propadnutí balonu za obranu završil hattrick Minh Anh Doan, který se v závěru zápasu bohužel pro soupeře zranil a musel odstoupit ze hry. Naštěstí se nám už podařilo dotáhnout zápas do vítězného konce a mohli jsme slavit.

Opět chci poděkovat celému týmu za bojovnost a morální sílu. Dnes nastoupilo za starší tým devět našich hráčů, Takže pánové klobouček. Ale stále máme co zlepšovat a nesmíme usnout na vavřínech.

Minh Anh Doanovi přejeme brzké uzdravení.  Ψ Čert