1
MFK Trutnov
vs.
53´ Kopecký Štěpán

Do zápasu s Trutnovem jsme šli s jasným úkolem hrát tvrdě, rychle a chytře. První poločas to tak ale nebylo. Tým se vůbec nedostal do hry a to vedlo k tomu, že jsme ve 27´ inkasovali gól. Po prvním poločase jsme šli do kabin s hlavami dole, protože jsme tušili, co se bude v kabině odehrávat. Řev nám ale otevřel oči a došlo nám, že hrajeme za Třebeš!!!

Do druhého poločasu jsme šli s jedinou myšlenkou – vyhrát. Začali jsme hrát to, co jsme chtěli. Byli jsme hodně na balonu a dávali ho rychle od nohy. Gól se nám podařilo dát v 53´ po skvělém úniku Šimona Jelínka a ještě lepší přihrávce na rozeběhlého Štěpána Kopeckého, který nekompromisně zakončil. Zbytek zápasu byl vyrovnaný, na obou stranách byly šance. Zhruba v polovině druhého poločasu nám přešel mráz po zádech, když soupeř přestřelil prázdnou branku. Od té doby jsme si zápas pohlídali. Remíza 1:1 je podle mě spravedlivá.