FC Spartak Rychnov nad Kněžnou A
Sobota
11. 11. (14:00)
1
:
3
1
:
1
TJ Sokol Třebeš A
vs.

Další milník splněn.

Nikdy jsme v Rychnově nevyhráli. Konečně se to podařilo a po dobrém výkonu.

Snažili jsme se hráče na vše upozornit a ti tak věděli, co od Rychnova čekat. Doufali jsme, že hráči si to vezmou za své, ale zápas začal jako obvykle. Hned v sedmé minutě jsme prohrávali 1:0.

A mohlo být hůře, když nám po špatné rozehrávce domácí orazítkovali břevno. Pak se tým zklidnil a byl silnější na míči. A přišlo i brzké vyrovnání, které zařídil Vašek Schober po nahrávce Davida Hrušky 1:1. Domácí hrozili z rohových kopů a to nás podržel brankář Hofman. Naše kombinace byla klidná, nikam jsme nespěchali a vytvořili si pár šancí. A dokonce střely ze střední vzdálenosti nebyly špatné. Poločas skončil 1:1.

Ve druhém poločase jsme bohužel prvních 15 min nezachytili, ale domácí si naštěstí tutovku nevypracovali. A hned z prvního protiútoku udeřil Kuneš, který nás po nahrávce Schobera poslal do vedení 1:2. Hodně mě překvapilo, že domácí hráli na domácí půdě v bloku. Pár minut po vstřelení druhé branky se prosadil Jandík, který zužitkoval přihrávku od Krykorky a zvýšil naše vedení na 1:3.

Domácí vylezli s presingem, ale tým hrál zodpovědně a domácím nedovolil se prosadit. Jen Zajíček trefil tyč. Jinak jsme tohoto útočníka do další šance nepustili.

A proto si myslím, že naše vítězství je zasloužené. Po zranění mě hodně překvapil Vojta Kober, který zahrál skvěle a to se týká celého týmu.

Borci odpočinout, věnovat se rodině, přítelkyním a užijte si svátky.

V lednu se uvidíme.