SK Česká Skalice
Neděle
11. 6. (17:00)
3
:
0
1
:
0
TJ Sokol Třebeš B
vs.

V neděli, za krásného počasí, jsme jeli na horkou půdu do České Skalice. Ráno se mi omluvili 3 hráči, tak začalo nahánění náhradníků, hledali jsme kdo by mohl pomoci béčku k nějakým těm bodíkům, které jsme potřebovali jako sůl. Po domluvě s trenérem A týmu jsem oslovil Kudrnu, který neváhal ani vteřinu a jel pomoci. Dále pak dorostenci, kteří měli párty do ranních hodin a tři brankáře (z toho jeden musel chytat😀), nakonec zbylo i místo pro trenéra, který si musel vzít kopačky.

Do utkání jsme vstoupili skvěle, drželi jsme míč na kopačkách, nikam nespěchali a bylo vidět, že domácí byli malinko zakřiknutí. Škoda, že jsme nezachovali ve finální fázi více klidu a přesnosti. Domácí vůbec nevěděli jak na nás hrát. Proto jim ve 35. minutě musel pomoci rozhodčí, který odpískal ze strany přímý kop, který domácí rozehráli s přehledem a z první střely na branku nám dali gól. Poločas tedy 1:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili se stejným způsobem, se zlepšením finální fáze. Bohužel domácí nám v 55. minutě utekli a dali na 2:0. Od té doby se zápas už jen dohrával a když domácí v 70. minutě přidali po krásné akci třetí gól, bylo po zápase. I když se prohrálo, musím kluky pochválit jak k zápasu přistoupili, bojovali a myslím, že přišli na to, že se dá hrát s každým soupeřem.

Borci děkuji za předvedený výkon jen tak dál.

Sportu zdar