SK Červený Kostelec
Neděle
10. 3. (14:30)
1
:
0
0
:
0
TJ Sokol Třebeš A
vs.

Smolný zápas a zároveň zkrat od jednoho z našich hráčů. Před zápas jsme hráče upozorňovali na standardní situace Kostelce a na disciplínu vůči soupeři a rozhodčím.

V obou poločasech jsme zaspali začátek. Hned v první minutě nám domácí orazítkovali břevno. Pak měli pár rohových kopu, ale vzadu vládl dobře chytajícího Hofman, který v zápase předvedl skvělý výkon.

Pak jsme dostali klid na kopačky a vytvořili si šance. Po ose Fridrich, Jandík zakončoval z voleje, střelou z první, Vlkanova. O dvě minuty později Jandíka zastavil v gólovce praporek rozhodčího.

Domácí stále hrozili jen po rohových kopech. V 15. min šel, po výborném výkopu Hofmana, sám na branku Vlkanova, ale domácího brankáře neprostřelil. Největší šanci domácích připravil špatnou rozehrávkou náš gólman, ale také ji sám vyřešil.

Pak přišla 26. min a zkrat Kosyaka (červená karta). Přeskupili jsme řady a poločas dohráli bez obdržené branky. Naopak jsme sami ještě zahrozili z rohu. Fíďa si skvěle poradil s postem pravého záložníka.

Do druhého poločasu tým nastoupil s odhodláním, že si odvezeme minimálně 1 bod.

Domácí začali náporem, ale braku netrefili. Byl to jen platonický tlak. Náš tým se moc do koncovky nedostal, ale na druhou stranu jejich bojovnost a hra jeden za druhého, byla pastva pro oči.

V 60. min šel po nahrávce Fridricha do gólovky Jandík, ale nešťastně uklouzl (velká škoda).

Do další pološance se dostal Konečný, který chtěl z dálky přehodit brankáře domácích.

Přišla osudná 88. min, kdy nám propadl míč a domácí z druhé střely na branku rozhodli o výsledku.

V 91. min po rohu Konečného na míč nedoskočili Fíďa a Krykorka.

Klobouk dolů před celým týmem jak makali. I proto po zápase panovala v kabině hořkost z výsledku.

Borci jedeme dál a jen se vyhnout zkratům v zápase!!!