TJ Sokol Třebeš B
Neděle
9. 10. (15:30)
0
:
1
0
:
1
MFK Trutnov B
vs.

V neděli za krásného slunečného počasí nás doma čekal zápas s rezervou Trutnova.

V kabině jsme udělili pár pokynů, co by jsme chtěli hrát, ale hlavně získat tři body. Hned ve 4 minutě se prezentoval střelou za vápnem Téra, ale jeho pokus ještě tečoval Fíďa J., který byl bohužel v ofsajdu. A přišla 7 minuta zápasu, kdy jsme nedokázali uhrát míč na hrbolatém terénu, který byl pro oba týmy stejný, míč nám dvakrát přeskočil nohu a soupeř nám vstřelil branku 0:1. V 13 minutě mohlo být ještě hůře, když neumíme odkopnout míč a nahrajeme ho soupeři přímo ve vápně na nohu, naštěstí se soupeř zalekl takhle připravené šance a byl z toho pouze roh. V 15 minutě jedna z dalších šancí hostů, kdy po lajně uteče hráč a vybízí k zakončení útočníka, který naštěstí pro nás minul. V 18 minutě musíme střídat, kdy zraněného Rediho nahrazuje Císař. Ve 20 minutě se ke střele dostal Vlk, ale jeho střela těsně minula cíl. Ve 24 minutě váháme se střelou až jí zakončíme nahrávkou. Ve 28 minutě byla vidět pěkná akce po ose Kure, Pavka, Císa, která nebyla dotažena až do konce. ŠKODA. V té samé minutě Maják přestřeluje vysoko nad branku soupeře. Ve 30 minutě Pospa špatně rozehrává a soupeř mohl navýšit skóre, ale Hofik v bráně zachraňuje. Ve 40 minutě se ke střele opět dostává Vlk, ale bez úspěchu. Poločas a jde se do kabin.

Do druhého poločasu jsme nastoupili, že se pokusíme výsledek otočit. V 52. minutě opět střela Vlka, která opět nenašla cíl. V 62 minutě měl šanci na vyrovnání Císař, když postupoval ze strany sám na brankáře, ale bohužel pro nás nedal. Pak se fotbal vytratil, když se začali nakopávat míče. V 79.minutě zvonila tyč naší branky. V 82 minutě po přenesení hry Jursík na Palmu, ten na Térise, ale jeho střela postrádala razanci.

Do konce zápasu se nic výrazného nestalo, proto jsme prohráli 0:1, přišli jsme o velice důležité body. Nám se bohužel nedaří rozehrávka, zpracování a první dotek s míčem. Doufám, že si to chlapci uvědomí a třeba začnou chodit na tréninky, aby to zdokonalili. Na soupeři bylo vidět, že si s balónem rozumí, proto veze domů 3 body.


Fotogalerie z utkání