SK Třebechovice pod Orebem
Sobota
9. 9. (17:00)
1
:
5
1
:
2
TJ Sokol Třebeš B
vs.

Zápas jsme rozehráli velmi dobře. Domácí jsme zatlačili na jejich půlku a vytvářeli si šance. První branku vstřelil dočasný kapitán týmu Cílek, z penalty. O pár minut později, po pěkné akci, navýšil skóre Rychtár, který se trefil opravdu parádně, 0:2. Nevím co se stalo, ale posledních 15 min jsme přestali hrát!!! Domácím jsme foukli vítr do plachet. Dostávali se do šancí. První branku jsme jim darovali, když Majda opustil prostor a domácí hráč šel sám na branku a proměnil, 1:2. Pak přišla pasáž našeho brankáře. Nejprve uklouznul a neudržel se na nohou. O chvilku později se stal divákem jak v divadle, kdy sledoval centr, který skončil na tyči (hroznej pohled).

Naštěstí do kabin jdeme z jednobrankovým vedením.

Pár věcí jsme si museli vyříkat. Nedělat zbytečné ztráty, získat střed hřiště. To se podařilo, připravili jsme si pár šanci, ale nedokázali jsme je proměnit. Domácí se snažili vyrovnat a pár náznaku tam měli. Tentokrát Zaal předvedl skvělé zákroky. Tečovanou střelu kryl a při druhé šanci domácích nás podržel. Jeho zásluhou jsme udrželi vedení. Jen Tomáš si chvilku bude muset jen povídat se Zrzkou? Pak přišla naše pasáž. Mates se uvolnil a krásnou střelou dal na 1:3. Další branku vstřelil Císař, který měl „super“ vstup do zápasu. Pustil hráče do zakončení, dvě hrůzostrašné nahrávky a pak se prosadil v souboji a dal čtvrtou branku. Poslední zářez obstaral po nahrávce Kuneše Pospíchal a tím uzavřel skóre na konečných 1:5.

Na zápas se nejlépe připravil vedoucí týmu, který se taktikou zaobíral až do 1:30 hod.. A je vidět, že příprava přinesla ovoce, ale zároveň i zisk do kasy.