FK Slavoj Vyšehrad
Sobota
9. 9. (10:00)
1
:
3
1
:
1
TJ Sokol Třebeš U12
vs.

Dočkali jsme se. První úspěch v divizi se dostavil v Praze Na Vyšehradě.
První dojmy nebyly dobré. Pořádající klub nebyl úplně připraven. Vysoká tráva nevalné kvality, neukotvené brány, nerudný správce, šatny bez možnosti uzamčení. Ovšem retro hřiště nám přineslo první radost a tak jsme ji hned oslavili u nedalekého McDonalds.

Kluci od počátku hráli zodpovědně a plnili si své povinnosti. Do vedení však šli ve 24 minutě domácí po příliš sebevědomé rozehrávce našeho gólmana Séby (1:0). Z inkasované branky jsme se rychle oklepali a po 4 minutách z přímého kopu vyrovnal Honza Rolek (1:1). Za tohoto stavu jsme dohráli první třetinu.

Nástup do druhé třetiny se nám vydařil, když hned ve 32 minutě přidal druhou branku Fanda Koďousek (1:2). Utkání bylo poměrně vyrovnané a nutno poznamenat, že domácí tým hrál pěkně od podlahy. V polovině druhé třetiny jsme vystřídali gólmany. Kluci tak odchytali každý 45 minut a tým podrželi. Max dokonce udržel nulu. Nařízenou penaltu za faul na Fandu Honza neproměnil a tak skončila druhá třetina těsným vedením 1:2.

Ve třetí třetině jsme kopali další penaltu. Tentokrát se Luky nemýlil a pěknou střelou k pravé tyči zvýšil na 1:3. Tento stav po velmi bojovném výkonu celého týmu vydržel až do konce a tak vezeme z Prahy první divizní body.

Díky pánové a nyní nás čeká MFK Chrudim.

Branky:
28 minuta Jan Rolek
32 minuta Fanda Koďousek
64 minuta Luky Novák z penalty