TJ Sokol Železnice
Neděle
9. 4. (16:30)
6
:
1
2
:
0
TJ Sokol Třebeš B
vs.

V neděli jsme za deštivého počasí zajížděli k mistrovskému utkání do Železnice. Věděli jsme, že nás nebude čekat lehké utkání. Chtěli jsme hrát zezadu a čekat na příležitost. Bohužel v 6. minutě se domácí Mika postavil k přímému kopu a nemýlil se, 1:0. Na těžkém terénu jsme zahrávali několik rohů, které přes výškovou převahu domácích nikam nevedly. Proto přišla další z mnoha individuálních chyb v naší obraně, které nás postihují pravidelně v každém utkání a osamocený hráč na malém vápně hlavou lehce překonává Koliho, 2:0. Po další z mnoha našich chyb se ze strany na našeho brankáře řítil domácí útočník, který jeho pokus s námahou vykopl.

Ke konci prvního poločasu jsme začali domácí malinko přehrávat a tlačili se do zakončení střelami z dálky, ale bohužel marně. Poločas končí 2:0.

Do druhého poločasu nastupujeme s odhodláním udělat něco s výsledkem, ale hned ve druhé minutě druhého poločasu děláme opět chybu v defenzivě a je to 3:0. Začínáme střídat, šetříme i hráče, kteří nám přišli pomoct z áčka. Součástí změn dochází i ke střídání generací, kdy z placu odchází Vlčák ročník 91 a přichází mladý Filip Schober 2007 (Pozn. Vlčáka: To jsem skoro maturoval…).

Redy zahrává trestný kop z levé strany, který proletěl až k Pospovi, který snižuje na 3:1. Po pěti minutách hry, opět díky našemu nedůrazu kolem našeho vápna, necháváme skórovat domácí, 4:1. V 75. minutě domácí zahrávají první roh v zápase, kdy necháváme trestuhodně opět volného domácího hráče, který dává už pátý gól domácích, 5:1. Aby toho nebylo málo, opět po nedůsledném bránění u lajny se domácí dostávají k centru po zemi na naše velké vápno, kde nikým nehlídaný záložník domácích střílí gól na 6:1. Od většího debaklu nás zachránil náš brankář, který minimálně ještě tři góly chytil.

Je potřeba se zamyslet nad tím, jak budeme pokračovat.

Někteří hráči by se měli probrat a v hlavách si srovnat co můžou změnit.