TJ Jiskra Hořice
Středa
8. 5. (11:00)
6
:
18
2
:
8
TJ Sokol Třebeš
vs.
Dnes ve středu 8.5. na státní svátek starší přípravka opět zabodovala v 5. kole KP.
SK Jičín – TJ SOKOL TŘEBEŠ 4 : 7 (1 : 2 )
TJ Jiskra Hořice – TJ SOKOL TŘEBEŠ 6 : 18 ( 2 : 8 )
Soupiska:
Starší ročník: Pavelek, Hrubý, Novák, Kořínek, Sucháček, Němec, Pavel, Červenka, Krenželok
Mladší ročník: Skočdopole, Penc, Chalupa, Onyškevyč, Petera, Sedláček, Grytsko, Gernat, Žíla
Starší ročník – trenér Hrubý: „Dnes jsme k zápasům zajížděli do Hořic. Soupeřem nám byl celek domácích a Jičín. Hodnocení dnes bude stručné. Proti oběma soupeřům byl obraz hry stejný, měli jsme více ze hry a tlačili jsme. Mohli jsme se opřít o kvalitní hru vzadu, celkem dobrou rozehrávku a spoustu šancí. Za čtyři poločasy jsme soupeřům dovolili jeden gól a naopak 17 vstřelili. Nicméně finální fázi musíme zlepšit, protože spousta šancí zůstala nevyužitá. Poděkovat bych chtěl Adamu Pavelkovi, který byl naprosto jistý v bráně a rozehrávce také Lukymu Novákovi, který nám hodně pomohl jistou a bezchybnou hrou. Celkově bych chtěl poděkovat všem klukům.“
Mladší ročník – trenér Penc: „První zápas s Jičínem byl velmi vyrovnaný a bohužel opět nepříjemný (fanoušky si nevybíráte). Remízou 1 : 1 to skončit nemuselo, bohužel jsme opět nedokázali proměnit několik šancí, které by nám zajistili výhru.
Druhý zápas po výměně týmů byl už v klidu a konečně jsme se mohli věnovat víc fotbalu. Zápas opět velmi vyrovnaný a dost podobný, bohužel prohra 2 : 3.
Třetí zápas proti Hořicím už byl klid bez emocí z hlediště a tak jsme po pěkných akcích mohli s přehledem vyhrát 3 : 0. Velmi pěkný a fotbalový zápas.
Čtvrtý zápas proti druhé skupině Hořic byl velmi náročný a po několika chybách jsme bohužel prohráli 1 : 3.
Dnes díky starší skupině celkově pěkné výhry, díky a doufám, že v tom budeme pokračovat dál.“