0
SK Třebechovice pod Orebem
vs.

Za krásného počasí jsme přivítali na domácím hřišti tým Třebechovic.

Za první poločas stojí za zmínku pouze dvě akce. V 16. minutě Holík posílá míč po lajně na Kunce, který nahrávkou pod sebe hledal spoluhráče, ale bohužel nenašel. A druhá akce když ve 30. minutě Havrda obešel obránce a jeho střela skončila na břevně Třebechovické branky. Jinak jsme nic moc nepředvedli. Třebechovice měli více míč na kopačkách, ale pouze po velké vápno. Ve 44. minutě si vypracovali gólovou příležitost, ale naštěstí pro nás skončila střela nad branku.

Ve druhém poločase jsme chtěli zlepšit pohyb, ale hlavně držet míč více na svých kopačkách. A když ne, tak aspoň bojovat tak, aby body zůstaly doma. Ve 48. minutě Konečného roh proletěl vápnem a Cilda těsně minul míč. V 68. minutě další roh Konečného už našel hlavu Pospíchala a vedeme 1:0. Potom se hra odehrávala mezi vápny, když se i malinko přitvrdilo. V 93. minutě pak Císař dorazil míč do hostující branky a potvrdil tři body, které zůstali ve Třebši.