SK Roudnice
Neděle
6. 11. (14:00)
2
:
1
1
:
1
TJ Sokol Třebeš B
vs.

V neděli odpoledne jsme zajížděli na těžký zápas s kvalitním soupeřem z Roudnice. V kabině jsme se snažili kluky naladit na zápas tak, aby k hráčům přistupovali blíže a hráli důrazný fotbal, který domácím nebude svědčit. Určitě jsme se chtěli vyvarovat brzkému gólu, aby nás nesrazil jako minulý víkend. Střed zálohy jsme posílili o Krýču z A týmu.

Bohužel začátek zápasu se nám opět nepovedl, když jsme hned v první minutě soupeři nabídli šanci ke skórování, kterou neomylně využil 1:0.

Naši hráči mě však mile překvapili. Rychle se oklepali ze vstřelené branky a domácí přitlačili na jejich půlku a dobývali se do vápna. V 5. minutě Vlk zahrává první roh, který zavinil menší chaos ve vápně, domácí sice odvrátili, ale míč se jim tam vrátil z druhé strany, opět do chumlu, ze kterého se vykutálel na nohu Krýči a ten srovnal skóre na 1:1.

V 7. minutě jsme zahrávali další roh, který Pavel Fridrich poslal hlavou nad branku. Hned v 10. minutě měl možnost Vlčák postupovat sám na brankáře po chybě domácí obrany, ale zakončení uspěchal. Z protiútoku domácí ojediněle zahrozili z brejku, naštěstí nad. Od 12. minuty, kdy jsme zahrávali další z mnoha rohů, jsme domácí k ničemu nepustili. Ve 13. minutě se ke střele dostal Vlčák, ale mířil vedle. 14. minuta a další roh, po kterém byl závar, ale bohužel nic z toho. V 17. minutě jsme měli 100% šanci kdy Stehlík dorážel míč do branky, ale trefil na brankové čáře trefil ležícího Krýču. Ve 20. minutě se vyznamenal Hofis, když přilepil u tyče trestný kop domácích. Od 20. minuty jsme opět domácí mačkali před jejich vápnem. Výsledkem bylo do 30 minuty 4 rohy, 3 střely a jedna velká šance, do které se dostal náš stoper Pospa, brankář domácích byl ale proti. No a přišla 33. minuta, kdy Vlčák dostal míč do běhu, který chtěl dostat pod kontrolu a bylo zle. Sval na noze mu vypověděl službu. Vlk se skácel k zemi a musel být nahrazen Fíďou J.. Vlčákovi přejeme brzké uzdravení. I po tomto zásahu do sestavy jsme domácí přehrávali, ale bez gólového efektu. No a ve 44. minutě nás málem domácí potrestali, když jsme jim dovolili před vápnem kombinovat. Výsledkem byla nastřelená tyč naší branky. Za stavu 1:1 se šlo do kabin.

Do druhé poločasu jsme nastoupili beze změny s tím, že budeme pokračovat stejně jako v prvním poločase. Ale opět ve 48. minutě děláme chybu, naštěstí pozorný Hofik nás zachraňuje. V 53. minutě se dostává do šance s chutí hrající Šiška, ale domácí brankář ho vychytá. V 68. minutě přichází pro mě nepochopitelná situace, kdy od domácího rohového praporku domácí vyjedou, na půlce máme možnost přerušit akci za žlutou kartu, ale my jsme tak hodní, že soupeře pouštíme do brejku, ze kterého nám dávají gól na 2:1, hrůza!!! No a bohužel kromě pěti rohů a pár střel se do konce zápasu nic nestalo, proto opět odjíždíme s prázdnou.

Musím však pochválit celý tým za bojovnost a předvedenou hru i když to k bodům nevedlo. Musím vyzdvihnout výkon s chutí hrajícího Šišky a také Krýči, který byl ve středu zálohy opravdu znát. Doufám, že kluci příští týden naváží na výkon a potrápíme Českou Skalici, která k nám přijede na poslední zápas.