TJ Sokol Třebeš B
Sobota
3. 6. (17:00)
5
:
1
3
:
0
SK Roudnice
vs.

V sobotu jsme přivítali na domácí půdě tým z Roudnice a nezbývalo nám nic jiného než vyhrát. Tým, posílen o hráče A-týmu a čtyři dorostence, se do hostů z Roudnice zakousl od první minuty zápasu.

Ve 3. minutě Redyho přímák na první tyč, ale pozorný brankář hostů chytá. V 6. minutě už bylo veselo. Redy rozehrál trestný kop na roh velkého vápna na Krýču, který se kličkou do protipohybu zbavil bránícího hráče a levačkou obstřelil brankáře, 1:0. V 16. minutě Vašek vystihl rozehrávku obránců, postupoval sám, ale těsně minul pravou tyč soupeřovi branky. Ve 24. minutě Farky odblokoval hráče, to vedlo opět ke střele Vaška, ale brankář kryje. Ve 25. minutě našel Teris krásným míčem za obranu Xaviho, který vyslal do vápna přesnou přihrávku na Vaška a ten s chladnou hlavou zakončil na 2:0. Ve 29. minutě Xavi uvolnil Farkyho, ale tomu sjel ve slibné šanci míč po noze a jeho slabá střela mířila pouze doprostřed branky. Ve 30. minutě akce po pravé straně, kdy se Farky rozeběhl po lajně, naservíroval míč před branku na Pavku, který lehce tečoval. Míč však bohužel skončil těsně vedle. Ve 35. minutě Horvy na Farkyho, ten na Pavku a opět vedle. Ve 42. minutě Vašek nejprve krásně udržel míč a následně vyslal svou přihrávkou do slibné šance rozběhnutého Farkyho, ten předložil před branku Pavkovi a bylo to 3:0.

Do druhého poločasu jsme opět vlétli jak uragán. Farky uvolnil Vaška a ten zvýšil už na 4:0. V 50. Farkyho centr skončil na břevnu. V 58. minutě průnikový míč na Vaška, který pod tlakem donutí dát stopera malou domů, která se nepovedla a skončila až za zády hostujícího brankáře, 5:0. V 60. minutě Vaškova střela vedle. V 62. minutě Krýča hlavou nad. V 63. minutě trojité střídání Krýča, Vašek a Horvy dolů, na plac Hrony, Ráza, Pospa. V 68. minutě Ráza v gólové šanci nad. Střídání Jursa za Jimba. V 72. minutě Hofis vytáhl míč už zpoza čáry, 5:1. V 77. minutě Teris dolů, na hřiště Zalinho, který v 84. minutě dělovkou ze 16 metrů vyprášil rukavice hostujícímu brankáři. Tečku za utkáním udělal Jursík, který kroutil míč na zadní tyč. Brankář byl však tentokrát pozorný a střelu vyrazil na roh.

Za ten to výkon a důležité vítězství všem hráčům děkuji, byla radost se na to koukat.

Doufám, že příští zápas zopakujeme takto kvalitní přístup k zápasu. Sportu zdar.