SK Třebechovice pod Orebem
Neděle
2. 10. (16:00)
2
:
1
1
:
1
TJ Sokol Třebeš B
vs.

Náš B-tým 3 body z derby nepotvrdil

V neděli naše B mužstvo zajíždělo do nedalekých Třebechovic na jejich zelené „letiště“.

Bohužel jsme se museli obejít hned bez několika hráčů z předchozího vítězného utkání, avšak po zdravotních patáliích se nám do akce vrátil náš špílmachr Lukáš Rederer.

Do utkání jsme nenastoupili špatně, když hned v 5. minutě měl slibnou šanci Tomáš Téra, který se dostal do šance po dlouhém křížném míči, ale po jeho střele a ani po dorážce Kuby Šišky se skóre neměnilo.
Bohužel na nějaký čas to od nás bylo vše. Ve 12. a 18. minutě přicházejí 2 velké šance domácího celku, ale skvělými zákroky je zneškodňuje náš brankář Vojta Kollátor.
Naše gólová chvíle mohla přijít ve 22. minutě, kdy domácí zaspali ale Kunymu scházelo po jeho úniku trochu více přesnosti v nahrávce na osamoceného utočníka ve vápně.
Ve 30. minutě se už skóre mění, kdy se po centru a našem neodkopu dostává domácí útočník k míči a na jeho střelu z otočky je krátký i Koli v bráně. 1:0 pro domácí.
Ve 34. minutě jsme nuceni ke střídání, kdy se Vlčákovi ozvalo zranění z předchozího zápasu (brzy se dej do kupy). Na jeho místo naskakuje Matěj Franta.
V minutě 39 přichází diskutabilní moment, kdy jsme se po našem centru dožadovali pokutového kopu za hru rukou, ale rozhodčí byl nekompromisní a naše přání zůstalo nevyslyšeno.
Na konci poločasu přicházejí šance na obou stranách. První naše, kdy se po pěkně zahraném rohu Redyho dostává k hlavičce Pospa, ale těsně minul branku. O necelou minutu poté se domácí hráč řítí prakticky sám na naši bránu, ale Koli vytahuje třetí skvělý zákrok a drží stav 1:0.V poslední minutě 1. poločasu se po jednoduché akci středem, křižné nahrávce a skvělém náběhu dostává Kuny za obranu a nedává brankáři domácích šanci. 1:1

Tímto stavem 1. poločas končí. V první půlce, která se hrála za stálého deště Domácí hrozili hlavně ze standartních situacích z nohy skvěle hrajícího Želízka, několikrát nás zachránil Koli v bráně, nám se nedařila kombinace a scházela nám přesnost v určitých momentech. Muselo přijít zlepšení.

Po výběhu z kabin sice přestalo pršet, nicméně trávník dostal co proto.
V 52. minutě si Frantič našel cestu až k domácímu vápnu, ale jeho projektil se štěstím vyráží domácí brankář.
O 4 minuty později se do dalšího zakončení dostává Frantič, kterého našel Réďa, ale v těžké pozici mířil pouze o chlup vedle.
V 61. minutě ale bylo zle, identická situace jako u našeho gólu a 2:1 pro domácí. O 6 minut poté u nás přichází hned trojí střídání. Odchází Šíša, Ety a Kuny a na plac přichází mladá krev Vojťas Kober, Císa a Paťas.
V 74. minutě se skvěle uvolnil Vojťas Kober, ale Císovi sházel kousek k vyrovnávacímu gólu. Hnedle po akci odchází ze hřiště Cilda a naskakuje Jursič. Posledních 15 minut už to byl boj jak s terénem tak se sebou samými. Čím více jsme chtěli, tak tím více jsme byli v křeči a o to méně nám to šlo a když se neujala ani standardka v poslední minutě, tak bohužel pro nás jedeme domů bez bodového zisku.
Těžce se hodnotí, ale soupeř byl dnes o něco lepší.
Poděkování patří fanouškům, kteří za námi dorazili i za nepříliš dobrého počasí.

My se během týdne dáme do kupy a pokud budou mít naši hráči chuť si přijít během týdne zatrénovat, připravíme se na další kolo, kdy doma příští neděli 9.10. přivítáme rezervu Trutnova od 15:30 hodin.
Doražte a přijďte nás podpořit, budeme Vaši podporu potřebovat.