Starší žáci "U14" - Česká divize U14

FK Baumit Jablonec 6:0 (2:0) Sokol Třebeš "U14"
29.10.2017 12:00

Zápas se hrál za nepříznivého počasí, foukal silný vítr a pršelo. Herní kvalita soupeře se od počátku projevovala. Ve středu hřiště jsme sváděli statečné souboje, ale soupeř napadal tak agresivně a v takovém počtu, že i naše malá vítězství v osobních soubojích vždy skončila míčem na kopačkách jabloneckých hráčů. Odolávali jsme do 20. minuty, kdy se soupeř poprvé prosadil střelou z hranice velkého vápna, která šla od tyče do branky. Ve 30. minutě nám prošel středem hřiště hráč až do vápna a zvýšil na 2:0, což bylo i konečné skóre prvního poločasu. Druhý poločas už byl jen o morálních vlastnostech hráčů. Ubývalo sil, ale kluci se prali v té slotě statečně. Čeká nás do jara spousta práce ve všech herních činnostech. Věřím, že na jaře budeme silnější, rychlejší a odolnější.