Starší dorost "A" - Česká divize U19

Sokol Třebeš 3:4 (2:1) RMSK Cidlina Nový Bydžov
14.4.2018 10:00

Ve 3. minutě házíme aut, míč se dostal k Vojtovi Málkovi, který patičkou vybídnul ke skórování Luďka Zaala 1:0. V 9. minutě z dálky střílí Tomáš Téra, ale mimo bránu. Ve 20. minutě měli velkou šanci hosté, ale hlavičkou mířili vedle brány. Ve 23. minutě kopou hosté roh a špatně hlídaný hráč hostí hlavou srovnává na 1:1. Ve 41. minutě zprava "centruje" Jan Pokorný a míč končí v síti soupeře. Vedeme 2:1. Tak skončil i první poločas.

Druhý poločas začali lépe hosté a zatlačili nás na naši polovinu hřiště. V 53. minutě hosté centrují do našeho vápna a opět špatně hlídaný hráč hlavou srovnává na 2:2. V 68. minutě zahráváme po faulu na našeho hráče tresňák z hranice velkého vápna, ale střela končí nad bránou hostí. V 71. minutě necháváme soupeře hrát, nikdo hráče neatakuje a ten z dálky střílí k tyči a je to 2:3. V 77. minutě si Jan Pokorný zopakoval akci z prvního poločasu a srovnal na 3:3. V 84. minutě rozhodčí nařídil penaltu po naší ruce ve vápně. Hosté proměňují na konečných 3:4.