Starší dorost "A" - U19 Divize

Sokol Třebeš 0:1 (0:0) FK Admira Praha "B"
14.9.2019 10:00

V 6. kole jsme přivítali tým z hlavního města SD Admira Praha B. Soupeř na nás nastoupil ve velkém stylu. Měli jsme se co ohánět, abychom se vymanili z velkého tlaku. Naši hráči výborně bránili a nepouštěli hosty do brankových příležitostí. Dokázali jsme si vypracovat několik příležitostí. Tu největší měl Páťa Stehlík, postupoval sám na brankáře hostí Filipa Borku. Jenže šanci neproměnil. Škoda i to se stává. Poločas skončil 0:0. I v druhém poločase hosté nějaké velké šance neměli , byť herně měli více ze hry. Utkání se tvářilo jako remízové. Jenže potom jsme vyrobili velkou individuální chybu, když jsme pouštěli míč do zámezí, ale hostující útočník stihl míč chytit ještě před čarou, přihrál volnému spoluhráči před branku a ten v 67. minutě prostřelil našeho brankáře Tomáše Zaala. V 75. minutě jsme na hrot posunuli Davida Semeráka a hráli vzadu na tři obránce. Nepomohl ani poslední roh, na který si naběhl i náš brankář. Tomášovu hlavičku ale hostující brankář zneškodnil.
Kluci bojovali do poslední vteřiny, ale dnes nám štěstíčko tolik nepřálo. Navíc nám dlouhodobě chybí zranění hráči Pavel Fridrich, Jakub Franta a Štěpán Picka. Všichni by se snad už měli zapojit do přípravy. Chtěl bych poděkovat našim fanouškům, kteří nás podporují i když se nedaří.