Pozvánka k víkendovým utkáním

16.8.2013

O tomto víkendu nastoupí oba naše mužské týmy ke svému druhému utkání sezóny. Do nového ročníku svých soutěží vstoupí také naši dorostenci a žáci. 

"Áčko" po vydařeném vstupu do 1.A třídy, kdy porazili na domácí půdě celek Třebechovic p. O. v poměru 5:2, zajíždí tentokrát na hřiště soupeře. Tím jim v druhém kole bude celek z Kunčic, který má na svém kontě rovněž 3 body. Kunčice své první utkání odehráli na hřišti Nového Hradce, kde o svém vítězství 1:0 rozhodli až v nastaveném čase po úspěšně sehrané standartní situaci. Nyní se poprvé představí před domácím publikem a zajisté se budou chtít svým fanouškům odvděčit za přízeň dalšími body. Třebešské "Áčko" ovšem zajíždí na půdu soupeře s vidinou zisku plného počtu bodů a domácím zajisté nedají nic zadarmo. Přijeďte i Vy podpořit své borce a pomoci jim k vytouženým bodům! Zápas je naplánován na sobotu 17. 8. od 17:00!

"Bčko" se konečně představí domácím fanouškům a to v neděli 18. 8. od 17:00. První utkání se hráčům B-týmu určitě nepovedl tak, jak by si představovali, když si ze hřiště Skřivan odvezli pouze bod za remízu 3:3. Nyní budou chtít tuto ztrátu odčinit a získat plný počet bodů. Do cesty se jim postaví Třebechovice "B". Rezervní tým Třebechovic vstoupil do nové sezóny ještě o něco hůře než domácí borci a to sice prohrou 2:3 s týmem Ohnišťan. Přijďte v neděli zafandit domácím borcům!

Ke svému prvnímu utkání v letošní sezóně České ligy B, nastoupí v sobotu naši starší dorostenci. Po úspěšné generálce na novou sezónu, kdy porazili celek z Pardubic na domácím hřišti 3:0, nyní zajíždějí ke svému prvnímu ostrému soutěžnímu utkání na hřiště Viktorie Žižkov. I přesto, že na naše borce čeká hned v prvním utkání velmi těžký soupeř, slibuje tento zápas atraktivní podívanou, a proto neváhejte a přijeďte vyjádřit svou podporu našim dorostencům. Zápas začíná v 10:00!

Mladší dorost porazil v posledním přípravném utkání Pardubičky 3:2, a tak nic nebrání tomu, aby mohla i pro tento celek začít nová sezóna. V prvním utkání nové sezóny Krajského přeboru se představí třebešský mladší dorost domácím fanouškům v neděli od 11:30, kdy přivítají celek z Vrchlabí. Přijďte podpořit naše nadějné mládí!

Před utkáním mladšího dorostu sehrají svůj první zápas sezóny i naši starší žáci. Utkání proti starším žákům Vrchlabí začíná v 9:30. 

 

SOBOTA

Kunčice vs. Třebeš A                17:00 

Viktoria Žižkov vs. Třebeš SD   10:00 

NEDĚLE

Třebeš SŽ vs. Vrchlabí SŽ          9:30 

Třebeš MD vs. Vrchlabí MD       11:30 

Třebeš B vs. Třebechovice B     17:00

Připoj se k nám
Zpět